Nothing szykuje kolejny produkt. To… słuchawki

Nothing Ear (1)

Aktualnie firma Nothing oferuje dwa produkty, czyli smartfon i słuchawki. Jak się okazuje, już niedługo mogą pojawić się nowe, kolejne słuchawki.

Nothing zapowiada nowe słuchawki TWS

Nothing Ear (1) to bezprzewodowe słuchawki, które całkiem dobrze się przyjęły. Średnio kosztują niecałe 400 złotych, ale jak ktoś się postara, to kupi nawet za niecałe 300 złotych. Co ważne, słuchawki grają naprawdę dobrze i mają mocne ANC. Są na tyle dobre, że sam się na nie skusiłem.

Jak się okazuje, Nothing właśnie zapowiedziało zaprezentowanie kolejnej nowości. Pokazano w zasadzie samo etui na słuchawki i te znacznie różni się od Ear (1). Przypomina cylinder bądź też można uznać, że szminkę. Taki design ma sens, bo ułatwi to przenoszenie słuchawek w kieszeni spodni.

Zapewne tak jak poprzednio, tak i teraz nie zabraknie oryginalnego dla Nothing stylu z przezroczystą obudową. Niestety, to tyle, co wiemy o tym sprzęcie. Nie poznaliśmy żadnych większych szczegółów, w tym funkcji słuchawek, czy będzie ANC oraz jaka ma być cena. Podobno te informacje pojawią się jeszcze w 2022 roku.

Źródło: Nothing

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!