Nothing Phone (1): Android 13 jeszcze w lutym?

Nothing Phone (1)
Nothing Phone (1)

Nothing Phone (1) pracuje na niemalże czystym Androidzie, ale nadal nie dostał aktualizacji do Androida 13. Jak się jednak okazuje, update pojawi się jeszcze w lutym!

Nothing Phone (1) prawdopodobnie z Androidem 13 jeszcze w lutym

Nothing Phone oferuje czystego Androida i jest to jedna z największych zalet. To też jeden z głównych powodów, dlaczego go sam wybrałem. Mało tego, firma Nothing pochwaliła się Nothing OS 1.5 (czyli Androidem 13) za pomocą materiału wideo.

Nothing Phone (1)
Nothing Phone (1)

No więc zapytacie pewnie “Czyli aktualizacja do Androida 13 już była?”. No nie. Najpierw pojawiła się wersja Beta, a nie tak dawno temu Beta 2. Z tego co czytałem, to sporo osób zapisało się na te testy, a sam system chwalą. Jednakże osoby chcące pozostać na stabilnej gałęzi (w tym ja) muszą czekać. No i jeden z fanów marki uzyskał od Nothing dobrą informację.

Jak wynika z rozmów z Nothing, aktualizacja pojawi się pod koniec lutego. Co ciekawe, najpierw firma powiedziała, że proces aktualizacji rozpocznie się pod koniec przyszłego tygodnia, ale szybko poprawili się, że odbędzie się to nieco później.

(fot. @DonBarang z Reddit)
(fot. @DonBarang z Reddit)

Liczę, że jednak Europejczycy otrzymają update szybciej niż jak to było w przypadku 1.1.8. Dla przypomnienia, u nas aktualizacja pojawiła się ponad 2 tygodnie później niż odbył się oficjalny release. A co wnosi Nothing OS 1.5? System ma upodobnić się jeszcze bardziej do czystego Androida znanego z Google Pixel, do tego telefon ma zacząć działać o wiele szybciej, a także dostajemy nową aplikację pogody prosto od firmy Nothing.

Źródło: @DonBarang z Reddit

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!