Nothing Phone 1 z aktualizacją do Nothing OS 2.0 w Polsce! Długo czekaliśmy

Nothing Phone 1
Nothing Phone 1

Nothing OS 2.0 to w zasadzie pierwsza odsłona nakładki od Nothing, która ukazuje jakąś wizję tej firmy. Z OS-a korzystać mogli użytkownicy Phone (2), a do tego grona dołączył niedawno również Nothing Phone 1. Niestety, zaraz po wydaniu uaktualnienia pojawiło się kilka problemów.

Nothing OS 2.0 nareszcie zawitał do polskich użytkowników Nothing Phone 1

28 sierpnia w końcu pojawiła się wyczekiwana i obiecana aktualizacja do Nothing OS 2.0 dla Phone 1, która wnosi sporo nowości i ulepszeń. Niestety, tylko część osób otrzymała aktualizację, ponieważ firma dosyć agresywnie dzieli dostępność na regiony. Użytkownicy z Europy, w tym z Polski, musieli czekać.

Na początku tego tygodnia dowiedzieliśmy się, że aktualizacja została wstrzymana ze względu na mniejsze błędy i tworzony jest hotfix. Ten faktycznie pojawił się 2 dni temu (4 września), co oznaczało, że Nothing przywróciło aktualizację. Hotfix wniósł poprawki dotyczące problemów z automatyczną jasnością oraz zbyt częstym pokazywaniem się ostrzeżeń co do wysokiej temperatury smartfona. Sam te ostrzeżenia niekiedy dostawałem podczas ładowania za pomocą Qi, choć telefon pozostawał chłodny.

I faktycznie, Nothing przywróciło wydawanie aktualizacji wraz z tym hotfiksem i właśnie dzisiaj, po południu, aktualizacja pojawiła się także w Polsce! Sam już jestem po wykonaniu aktualizacji. Nowości możecie przeczytać poniżej. Omawialiśmy je również >>w tym artykule<<.

Lista nowości i zmian
Lista nowości i zmian

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!