Podobają Ci się tapety z Nothing Phone (1)? Już możesz je pobrać!

Nothing Phone (1) - Front
Nothing Phone (1) – Front (źródło: Nothing)

Wczoraj odbyła się premiera telefonu Nothing Phone (1). Ten ma wyróżniać się wieloma elementami, w tym designem czy ciekawymi tapetami. I jak się okazuje, te grafiki już możemy pobrać!

Nothing Phone (1) – podobają Ci się tapety? Pobierz je!

Nothing Phone (1) swoją premierę miał wczoraj, choć już od dawna znaliśmy jego atuty i specyfikację. Wczorajsza konferencja ujawniła ceny, w tym polskie, bowiem telefon jest dostępny chociażby w sklepie x-kom i to w różnych konfiguracjach.

Firma Nothing sporą uwagę przykuwa również do oprogramowania i estetyki. Od jakiegoś czasu mogliśmy testować launcher Nothing na urządzeniach z Androidem 11 i nowszym. Ogromną częścią tego wizerunku są również specjalnie stylizowane tapety. Te jednak może mieć każdy z nas! Właśnie zostały one udostępnione w rozdzielczości 1242 x 2760 pikseli.

Paczkę tapet udostępniła redakcja Android Police i pobrać ją możecie >>stąd<<. Są to 4 różne grafiki, które łączy specjalnie nałożony efekt. Myślę, że mogą one całkiem dobrze pasować do Waszych ekranów głównych na smartfonach ;-).

Zawartość paczki
Zawartość paczki

Wracając do Nothing Phone (1), telefon oferuje przezroczystą obudowę wraz z oświetleniem Glyph. Są to diody LED układające się w charakterystyczny wzór. Może ono pełnić wiele ról, w tym na przykład przyjmuje formę diody powiadomień. Do tego mamy Qualcomm Snapdragon 778G+ oraz 8 lub 12 GB RAM-u LPDDR5. Dane możemy przetrzymywać na wbudowanej pamięci UFS 3.1 128 lub 256 GB. Całość zasila ogniwo 4500 mAh. Więcej dowiecie się >>z tego wpisu<<.

Źródło: Android Police

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!