Nothing Phone 1 w oszałamiającej cenie 1499 zł! Warto się pospieszyć

Nothing Phone (1)
Nothing Phone (1)

Nothing Phone 1 to zdecydowanie jeden z najlepszych smartfonów ubiegłego roku, a i w 2023 utrzymuje wysoką pozycję. Właśnie uruchomiono świetną promocję na ten telefon!

Nothing Phone 1 w przyjemnej cenie!

Nothing Phone (1) to jeden z ciekawszych i lepszych smartfonów z ubiegłego roku. Nic w tym dziwnego, ponieważ wnosi powiew świeżości w postaci wysokiej jakości wykonania i świetnej optymalizacji oprogramowania. Cena, w porównaniu do możliwości, jest całkiem OK, ale teraz jest jeszcze lepiej!

Otóż w serwisie Amazon trwa promocja w ramach Prime Days. Z tej okazji telefon Nothing Phone (1) 8/128 GB został przeceniony na 1499 złotych! To genialna cena na ten smartfon i mówię to jako użytkownik od pół roku.

Warto dodać, że przeceniono także kolejne wersje pamięciowe. Sumarycznie wygląda to tak:

  • Nothing Phone (1) 8/128 GB – 1499 zł – LINK
  • Nothing Phone (1) 8/256 GB – 1749 zł – LINK
  • Nothing Phone (1) 12/256 GB – 1999 zł – LINK

Promocja obowiązuje zarówno na wersję białą, jak i czarną. Warto dodać, że potrzebna jest subskrypcja Amazon Prime, aby dokonać zakupu. Warto więc (jeśli nie jest się subskrybentem) znaleźć znajomego, który takową ma lub zdecydować się na okres próbny. Promocja powinna potrwać do 12 lipca (wtedy jest zakończenie Prime Days).

Szukasz akcesoriów do Nothing Phone (1)? Zajrzyj do oferty naszego partnera >>TUTAJ<<!

Interfejs Glyph w Nothing Phone (1)
Interfejs Glyph w Nothing Phone (1)

Każdy może wybrać coś dla siebie, ale to koszt wersji 8/128 GB urzekł mnie najmocniej i w tej cenie naprawdę mogę polecić NP1 dla wielu potencjalnych użytkowników. To telefon na kilka lat użytkowania – pomimo braku flagowego procesora. Co ciekawe, dzisiaj (to jest: 11 lipca) odbędzie się premiera jego następcy.

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!