Nothing Phone 2 nadchodzi! Będzie premium

(fot. Nothing)
(fot. Nothing)

Firma Nothing rozpoczęła kampanię reklamową dla nadchodzącego Nothing Phone (2). Najnowsze informacje wskazują na to, że czerwone światełko pozostanie.

Nothing Phone (2) z premierą latem

O Nothing Phone (2) nadal nie wiemy zbyt sporo, jednak już teraz firma rozpoczyna kampanię reklamową. W sieci pojawiło się krótkie nagranie pokazujące migające, czerwone światełko. Ponadto poinformowano, że telefon zostanie pokazany latem 2023 roku, czyli za kilka miesięcy.

Migające, czerwone światło nie jest niczym nowym. Mało kto o tym wspomina, ale ten akcent znajduje się również w Nothing Phone 1 i jest wykorzystywany chociażby podczas tworzenia nagrań wideo. Tutaj jednak, jak wskazuje grafika, dioda zostanie powiększona. Nadal również pozostanie przezroczysty design oraz interfejs Glyph. Pojawił się także jakiś przełącznik, ale może on być tylko elementem dekoracyjnym, bez żadnej funkcjonalności.

Na więcej informacji musimy poczekać, zapewne tuż przed premierą sama firma zdradzi sporo szczegółów. Aczkolwiek już teraz wiemy, że Phone (2) zaoferuje procesor Qualcomm Snapdragon 8 Gen Plus oraz będzie premium.

Źródło: Nothing

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!