Nothing Phone 2: potwierdzono eksflagowy procesor!

Nothing Phone (1)
Nothing Phone (1)

Ups, Qualcomm przez przypadek ujawnił jaki procesor będzie miał przyszły telefon Nothing Phone 2!

Nothing Phone 2 z eksflagowym układem Qualcomma

Alex Katouzian pracujący w Qualcommie przez przypadek poinformował jaki procesor będzie napędzał najnowszy telefon firmy Nothing, czyli Phone (2). Co prawda, już jakiś czas temu pojawiła się informacja, że będzie to chip serii Qualcomm Snapdragon 8, ale nie wiedzieliśmy o jakiej generacji mowa. Ja jednak liczyłem, że będzie to 8 Gen 1, ponieważ niedawno CEO Nothing – Carl Pei – przyznał, że Phone (2) będzie premium, ale nie flagowcem.

No i faktycznie – Alex Katouzian w poście gratulacyjnym na portalu LinkedIn przyznał, że przyszły telefon marki będzie napędzany układem Qualcomm Snapdragon 8+ Gen 1. Szybko jednak post został edytowany i usunięto wstawkę związaną z dokładnym oznaczenie modelu. To może oznaczać, że informacja jak najbardziej jest prawdziwa.

Post przed edycją
Post przed edycją

Co prawda, 8+ Gen 1 to nie najwydajniejszy układ na rynku, ale nadal jest niezwykle szybki i daje ogromne możliwości. Jest też znacznie wydajniejszy od 778G Plus, który to napędza Nothing Phone (1). Do tych informacji możemy dodać znane nam już plotki. Smartfon ma zaoferować ekran AMOLED z adaptacyjnym odświeżaniem do 120 Hz oraz większe ogniwo 5000 mAh. Telefon może zadebiutować w III kwartale 2023 roku.

Warto dodać, że również dzisiaj opublikowano informację, że premiera słuchawek Nothing Ear (2) odbędzie się 22 marca. Więcej dowiecie się >>stąd<<.

Źródło: 91mobiles

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!