Oficjalnie: Nothing Phone 2 z flagowym Snapdragonem serii 8!

Nothing Phone (1)
Nothing Phone (1)

Carl Pei oficjalnie przyznał, że Nothing Phone 2 będzie bazował na flagowym procesorze z serii Qualcomm Snapdragon 8.

Nothing Phone 2 będzie (prawie) flagowy

O Nothing Phone 2 dowiedzieliśmy się już jakiś czas temu. Oficjalnie przyznano, że pojawi się w 2023 roku, a przecieki mówiły, że zaoferuje 12 GB RAM i 128 lub 256 GB na dane. Zaznaczano, że pojawi się także wydajny procesor z serii Qualcomm Snapdragon 8.

Teraz Carl Pei – CEO marki Nothing – potwierdził, że Phone (2) faktycznie będzie napędzany procesorem Qualcomm Snapdragon serii 8. Całkiem możliwe, że będzie to właśnie 8 Gen 2, jednak przedsiębiorca jeszcze niedawno zaznaczał, że Phone 2 będzie premium, ale nie flagowy – a przynajmniej nie w takim kontekście jak znamy (tudzież oferujący możliwie najnowszy układ). Dlatego można wierzyć, że będzie to jednak 8 Gen 1, czyli nadal niezwykle wydajna jednostka – o wiele wydajniejsza niż Snapdragon 778G+.

Nothing @ LinkedIn
Nothing @ LinkedIn

Według poprzednich przecieków, dostaniemy ekran AMOLED z adaptacyjnym odświeżaniem 120 Hz, a także ogniwo 5000 mAh. Smartfon może zadebiutować w III kwartale 2023 roku.

Nothing Phone (1)
Nothing Phone (1)

Ponadto już w marcu ma odbyć się premiera kolejnego produktu Nothing. Podejrzewamy, że będą to słuchawki Nothing Ear (2). Warto dodać, że poprzedniczki – Ear 1 – już jakiś czas temu zniknęły z półek sklepowych.

Źródło: Nothing

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!