Oficjalnie: Nothing Phone 2 z premierą w lipcu!

Nothing Phone (1)
Nothing Phone (1)

Nothing Phone 2 to zdecydowanie jedna z najbardziej wyczekiwanych premier tego roku. W wywiadzie dla Forbes Carl Pei, CEO marki, zdradził, że prezentacja telefonu odbędzie się już w lipcu.

Nothing Phone 2 pojawi się w lipcu i zaoferuje większą baterię

Znany wydawca Forbes opublikował wywiad z CEO marki Nothing, Carlem Pei’em, gdzie ten opowiadał o marce i o jej wyzwaniach. Zdradził również pewne sekrety związane z premierą nowego telefonu, czyli Nothing Phone (2).

Jak możemy się dowiedzieć, premiera ma nastąpić w lipcu, czyli zaraz na początku wakacji. Przedsiębiorca dodał, że telefon zaoferuje większą baterię od poprzednika, bo o pojemności 4700 mAh (Phone 1 ma 4500 mAh). Co ciekawe, wstępne przecieki mówiły, że bateria będzie miał aż 5000 mAh pojemności. Ostatnią, wartą uwagi informacją, było zdradzenie nazwy kodowej, a jest to A065.

Nothing Phone (1)
Nothing Phone (1)

Jak wiemy, smartfon ma zaoferować eksflagowy procesor Qualcomm Snapdragon 8+ Gen 1. Swój wybór Carl Pei tłumaczy chęcią utrzymania atrakcyjnej ceny urządzenia, ale też postawieniem na sprawdzoną platformę, bez gonienia za jak najlepszą specyfikacją. Podobnie jak w przypadku poprzednika, tak i teraz firma ma skupiać się na User Experience i optymalizacji. Zaznaczono także, że Phone (1) sprzedał się w około 750 000 egzemplarzach.

Źródło: Forbes

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!