Nothing Phone 2 wygląda właśnie tak! Telefon jest śliczny

Nothing Phone (2) (fot. MKBHD)
Nothing Phone (2) (fot. MKBHD)

No i nareszcie mogliśmy zobaczyć Nothing Phone 2 w całej okazałości, a także poznaliśmy dodatkowe funkcje dla interfejsu Glyph. Informację ekskluzywną przekazał kanał MKBHD.

Nothing Phone 2 wygląda pięknie, ale różnic jest niewiele

W najnowszym filmie na kanale Marques Brownlee (MKBHD) pojawił się fragment poświęcony Nothing Phone (2). Twórca miał okazję pokazać nam telefon w całej okazałości. Przede wszystkim wiemy czym wyróżni się nowy smartfon. Jego kolorystyka nie będzie ani biała, ani czarna, a szara/srebrna. Trzeba przyznać, że wygląda to naprawdę pięknie i NP2 może się podobać. Widzimy także paski LED, które zostały rozcięte (zgodnie z tym co pokazywały przecieki).

Nothing Phone (2) (fot. Marques Brownlee)
Nothing Phone (2) (fot. Marques Brownlee)

Nothing Phone 2 ma więcej segmentów LEDów, którymi można zarządzać, a sam główny pasek, na środku, ma takich segmentów 16. To pozwoliło na kilka dodatkowych funkcji. Jeden z pasków wskazuje pozostały czas w minutniku, co może być przydatne dla osób korzystających z technik Pomodoro. Glyph pokazuje także poziom głośności kiedy ją zmieniamy. Wygląda to ładnie ale nie wydaje się to być zbyt przydatne.

Dostęp do tych LEDów mają mieć też aplikacje firm trzecich i już wiemy, że Uber oraz Zomato mają dać dodatkowe funkcje związane z Glyph Interface. Finalnie, tak jak już wspominaliśmy, użytkownicy będą mogli komponować własne dzwonki wykorzystujące Glyph. Pojawi się też opcja włączenia natarczywego powiadomienia z wybranych aplikacji, czyli LEDy będą świecić się tak długo, aż nie zareagujemy na to powiadomienie.

Nothing Phone (2) (fot. Marques Brownlee)
Nothing Phone (2) i (1) (fot. Marques Brownlee)

Na froncie możemy dostrzec mniejsze ramki wokół ekranu, a także kamerkę na środku górnej krawędzi, a nie w rogu jak w Phone (1). Wiemy też, że smartfon zaoferuje procesor Qualcomm Snapdragon 8+ Gen 1. Premiera Nothing Phone (2) odbędzie się 11 lipca o 17:00.

Nothing Phone (2) (fot. Marques Brownlee)
Nothing Phone (2) (fot. Marques Brownlee)

Źródło: Marques Brownlee

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!