Nothing Phone 2 z premierą za miesiąc! Jest na co czekać

Nothing Phone 2 z premierą za miesiąc! Jest na co czekać
(fot. Nothing)

Właśnie poznaliśmy oficjalną datę premiery nowego Nothing Phone 2. Zapowiedź częściowo potwierdza poprzednie przecieki.

Nothing Phone 2 nadchodzi! Czekacie?

Nothing Phone (2) to zdecydowanie jedna z najbardziej gorących premier tego roku. Sam, jako użytkownik Phone (1), czekam na to wydarzenie, bowiem następne miesiące pokażą, czy firma poważnie traktuje wszystkie swoje produkty i będzie dobrze wspierać również poprzednie generacje – tym bardziej jeśli chcą być jak Apple, ale z Androidem.

Jak wynika z najnowszych informacji, premiera Nothing Phone (2) odbędzie się 11 lipca o godzinie 17:00 czasu polskiego. To oznacza, że już za niecały miesiąc ten produkt ujrzy światło dzienne. Zapowiedź premiery zdradza również pewne aspekty związane z interfejsem Glyph, który wygląda dokładnie tak samo, jak na ostatnich wyciekach Phone (2). To też utwierdza nas w przekonaniu, że tamte wycieki pokazywały prawdziwy produkt.

Nothing na Twitterze
Nothing na Twitterze

Nothing Phone (2) ma zaoferować procesor Qualcomm Snapdragon 8+ Gen 1 oraz baterię 4700 mAh. Ponadto będzie pracować na systemie Nothing OS 2.0. Nie wiemy czy ten system finalnie wyląduje również na poprzedniku (aktualnie pracuje na wersji Nothing OS 1.5.4).

Na 100% nowy telefon będzie droższy od poprzednika, jednak firma przekonuje nas, że wcale nie będzie drogo. Cóż, więcej dowiemy się już niedługo.

Źródło: Nothing

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!