Tak wygląda Nothing Phone 2! Zmian niewiele…

Nothing Phone (1)
Nothing Phone (1)

Premiera telefonu Nothing Phone 2 zbliża się wielkimi krokami i co jakiś czas dostajemy pewien przeciek. Teraz właśnie wyciekły rendery przedstawiające nowy smartfon. Różnice widzimy, ale są one… kosmetyczne.

Nothing Phone 2 w pełnej okazałości

Po Nothing Ear (2) spodziewaliśmy się, że zmiany w nowym telefonie mogą nie być zbyt spore – oczywiście względem pierwszej generacji. I faktycznie, najnowszy wyciek wskazuje na to, że design nie zmieni się szczególnie zauważalnie.

Przede wszystkim zmodyfikowany został layout diod LED. Wokół cewki nie mamy ciągłych linii, a przerywane. Również wokół aparatu pasek LED rozerwano i ustawiono naprzeciwko siebie. Kolejną zmianą jest wygląd czerwonej diody – w Phone (1) jest to kropka, a w Phone (2) mały pasek (co już wiedzieliśmy wcześniej). Poza tym, dalej mamy dwa aparaty i wskaźnik LED przy wejściu USB-C. Za to nieco inaczej wygląda dioda doświetlająca.

Warto też zwrócić uwagę na to, że krawędzie zostały nieco zaokrąglone. Dokładnie mowa tu o ściankach bocznych, które nie są płaskie, a właśnie lekko zaokrąglone – pewnie po to, aby poprawić chwyt. Tym bardziej, że inne wycieki wskazywały na to, że ekran urośnie z 6,5 do 6,7 cala.

Fani wskazują na to, że rendery wykazują brak symetrycznych ramek – to znaczy ramka na bokach jest cieńsza niż na dole. Symetryczne ramki były jedną z większych zalet Phone (1).

Nothing Phone (2) ma pracować w oparciu o procesor Qualcomm Snapdragon 8+ Gen 1, a premiera odbędzie się w lipcu.

Źródło: Smartprix, 9to5Google

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!