Nothing: wyciekł render nowego produktu! To… głośnik

nothing

Firma Nothing aktywnie uczestniczy w produkcji tylko dwóch rodzajów urządzeń – smartfonów oraz słuchawek. Spodziewamy się jednak, że zamierza rozpocząć sprzedaż produktów z innych segmentów i jak się okazuje, następny może być głośnik.

Głośnik firmy Nothing

Po wypuszczeniu słuchawek i telefonu, fani marki Nothing czekają na coś nowego. Wielu dyktuje, że marka postanowi wydać albo tablet, albo może głośnik. Tę drugą kategorię przewidują również znani twórcy związani z branżą technologiczną. I jak się okazuje, firma chyba wzięła sobie do serca te pomysły.

Kuba Wojciechowski to osoba znana z publikacji wielu trafnych przecieków i właśnie opublikowała pierwszy render prezentujący głośnik. Możemy dostrzec, że sprzęt cechuje się designem typowym dla Nothing, czyli obudowa jest transparentna i zachowana w barwach takich jak biała, czarna oraz czerwona. Na bokach sprzętu możemy też dostrzec pewne przyciski.

(fot. 91mobiles)
(fot. 91mobiles)

Nie wiemy jak produkt będzie się nazywał, ale obstawiamy, że będzie to Nothing speaker (1). Pod znakiem zapytania stoi też kategoria produktowa. Może to być zwykły głośnik Bluetooth, który łączymy chociażby ze smartfonem i odtwarzamy muzykę. Może to być także smart speaker, czyli niezależne urządzenie wyposażone w jakiegoś asystenta głosowego. Szczerze uważam, że raczej będzie to właśnie urządzenie smart.

Tego zapewne dowiemy się w kolejnych miesiącach. Produkt ma zadebiutować jeszcze w 2023 roku. Spodziewamy się także premiery telefonu Nothing Phone (2) z procesorem Qualcomm Snapdragon 8.

Źródło: 91mobiles

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!