Nothing szykuje nowe smartfony i słuchawki?

Nothing szykuje nowe smartfony i słuchawki?

Urządzenia tego producenta powoli wchodzą na rynek. Smartfony posiadające ciekawy design zaczynają zdobywać serca klientów. Firma Nothing nie boi się konkurencji i dzielnie przygotowuje się do nowych premier. Tym razem nie do końca wiadomo co zaprezentuje nam marka “nic”. Wszystko wskazuje na dwa telefony (o ciekawych nazwach) i słuchawki.

Pacman i Tetris przypominają młodzieńcze lata, ale tym razem chodzi o smartfony 

Większość z Was stwierdzi, że to jakaś pomyłka. Otóż nie – jak donoszą zagraniczne media PacmanPro i Tetris to nowe wewnętrzne nazwy dwóch telefonów. Na chwilę obecną informacji na ich temat mamy niewiele. Bazujemy jedynie na spekulacjach i domysłach, ponieważ tajemnicze nazwy nikomu nic nie mówią. Koncepcje i domysły zagranicznych internautów nie pozostawiają złudzeń. Model NothingPhone 2a, którego jakiś czas temu mieliśmy okazje prezentować na kanale YouTube nazwano Pacman. Idąc tym tokiem myślenia PackamPro może być kontynuacją średniaka. Oczywiście są to tylko podejrzenia, bo Nothing nie ma tu zbyt dużego pola manewru: budżetowiec, średniak i flagowiec. 

Nothing

W przypadku kodowej nazwy Tetris Dylan Roussel (specjalista od Androida) wskazuje, że możemy mieć tutaj kontynuacje flagowej wersji smartfona Nothing 3. Niestety w oby przypadkach nie mamy żadnych dokładnych informacji. Producenci chronią swoje produkty jeszcze przed samą premierą. Podejrzenia powyższych nazw mogą być bardzo prawdopodobne, ponieważ większość internautów również wskazuje na podobne połączenie.

Żaba i chrząszcz, czyli rebus od Nothing

Producent postanowił uchylić rąbka tajemnic prezentując coś ciekawego. Na portalu X widzimy zdjęcie z czarnym chrząszczem oraz żółtą żabą. Wygląda to trochę jak rebus, który dla zwykłego Kowalskiego nieznającego marki Nothing może być nieco skomplikowany. Dla fanów, ekspertów z branży nowych technologii, influencerów nie są to skomplikowane zagadki. Otóż czarny chrząszcz pojawił się pierwszy raz przy okazji materiałów promocyjnych słuchawek Nothing Ear 2, które miały premierę w 2023 roku.

Co w takim razie oznacza żółta żaba? Najprawdopodobniej są to nowe słuchawki, które mógłby powiększyć portfolio producenta. I chociaż są to również tylko domysły to najpewniej wszystkiego dowiemy się już niedługo, bo w poście widzimy datę 18 kwietnia 2024 roku. Istnieje również szansa, że producent do tego czasu zdradzi nam więcej informacji. Nowe zapowiedzi pokazują, że premiery od Nothing nie zostają w tyle i producent powoli wypuszcza swoje urządzenia na rynek.

 

Źródło: AndroidCentral

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!