Nowe akcesoria Realme już na horyzoncie!

realme

Marka Realme jest na rynku tak naprawdę od niedawna. Na swoim koncie, oprócz smartfonów, mają już różne akcesoria. W sieci pojawiła się informacja, że w niedalekiej przyszłości ujrzymy nowego power banka, a także coś, czego jeszcze nie mają w swojej ofercie.

Rok 2020 zapowiada się interesująco!

Widać wyraźnie, że faktycznie Realme chce konkurować z submarką Xiaomi, czyli Redmi. Oprócz smartfonów, które wydają się być niezłymi rywalami dla urządzeń z oferty konkurencji, w swojej ofercie mają oni np. power bank bądź słuchawki bezprzewodowe. Madhav Sheth, CEO tej firmy w Indiach, powiedział, że w pierwszej połowie 2020 roku ujrzymy kolejny gadżet. Powiedział to w najnowszym odcinku #AskMadhav na ich kanale w serwisie YouTube.

Tego nie mieli jeszcze w swojej ofercie, będzie to inteligentna opaska dla aktywnych fizycznie. To coś jak chociażby znany wszystkim Mi Band 4, którego sam od niedawna jestem użytkownikiem. Przyznam, że to całkiem ciekawe urządzenie. Jestem ciekaw tego, czy propozycja od Realme będzie mogła konkurować z nią.

Warto przeczytać: Premiera Realme X50 5G odbędzie się jednak ciut później

Oprócz tego, w przyszłym roku na rynku pojawić ma się także nowy power bank. Nie byłoby to tak naprawdę nic szczególnego, bowiem już w swojej ofercie mają takie urządzenie, gdyby nie fakt, iż ma on wspierać szybkie ładowanie VOOC, które stosowane jest w ich smartfonach. Taki gadżet już wydaje się być bardziej interesujący, prawda? Uważam, że ta marka może w przyszłości zdobyć porównywalną popularność do Xiaomi. Stosują podobną taktykę do tego producenta, co może podbić serca wielu potencjalnych klientów. Jestem ciekaw, czym jeszcze będą mogli nas zaskoczyć w nadchodzącym wielkimi krokami roku. Na razie czekam przede wszystkim na Realme X50 5G oraz na ich inteligentną opaskę. Myślę jednak, że z pewnością czymś jeszcze mnie zainteresują.

A co Wy sądzicie o tej marce? Jak myślicie, czy mają szansę zdobyć dużą popularność jak chociażby wcześniej wspomniane Xiaomi?

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!