Nadchodzą dwa nowe laptopy od Huawei!

Huawei MateBook D
Tak ma wyglądać nowy laptop Huawei

Pomimo kłód rzucanych pod nogi przez USA, Huawei cały czas nie poddaje się. Ciągle słyszymy o tym, że ten chiński producent pracuje nad czymś nowym. Najnowsze doniesienia mówią o tym, że już za parę dni zadebiutują ich nowe laptopy!

Poznajcie dwóch nowych przedstawicieli serii MateBook D

Laptopy od Huawei są naprawdę niezłe. Ich użytkownicy bardzo sobie je chwalą. W sumie, nie ma co się dziwić, oferują naprawdę przystępną specyfikację w niezłej cenie, dzięki czemu są bardzo rozsądnym wyborem w pewnym zakresie cenowym. W sieci pojawiły się informacje o tym, że już za trzy dni, 25 listopada, zadebiutują dwa nowe laptopy z serii MateBook D. Oznacza to, że światło dzienne ujrzy w ten sam dzień, co tablet Huawei MediaPad Pro!

Huawei MateBook D

Główną różnicą pomiędzy nimi będzie przekątna ekranu. Pierwszy wariant wyposażony zostanie w wyświetlacz o przekątnej 14 cali, zaś drugi – 15 cali. Nie będzie to jednak jedyna różnica, bowiem znajdziemy je także w portach wejścia/wyjścia. Okazuje się, że mniejszy wariant będzie oferował złącze słuchawkowe Jack 3.5 mm, dwa porty USB typu A oraz jeden USB typu C z obsługą Thunderbolt 3. Większy natomiast będzie miał dodatkowo HDMI oraz jeszcze jeden port USB typu A.

Huawei MateBook D

Warto przeczytać: O Huawei Mate X lepiej dbać. Naprawa do tanich nie należy…

Niestety, nie wiemy natomiast praktycznie nic na temat jego specyfikacji. Mówi się, że w środku mają się znaleźć nowe układy firmy Intel z rodziny Comet Lake-U. Zapewne będzie to w takim razie procesor Intel Core i5-10210U. Myślę, że możemy się spodziewać do tego standardowo 8 lub 16 GB RAM-u, zależnie od wersji. Jestem bardzo ciekaw jednak, jak faktycznie będzie wyglądała pełna specyfikacja, no i cena rzecz jasna. Nie powinniśmy się jednak zawieść na nich, dotychczas, tak jak już wspomniałem, ich laptopy to chwalone urządzenia.

Czy ktoś z Was posiada któregoś laptopa z oferty Huawei? Jesteście z niego zadowoleni? Czy planujecie zmianę na nowszą wersję?

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!