Nowe produkty Xiaomi zadebiutują w Polsce jeszcze w kwietniu!

mi 11 lite 5g
Xiaomi Mi 11 Lite 5G

Czekaliście na polski debiut najnowszych urządzeń Xiaomi? Już wiemy, kiedy nowe smartfony z serii Mi 11 i akcesoria, takie jak Mi Band 6 oficjalnie trafią do naszego kraju! Premiera Xiaomi w Polsce jeszcze w kwietniu 2021.

Premiera nowości Xiaomi w Polsce

Pod koniec marca chiński producent zaprezentował światu nowe urządzenia, w tym pierwszy składany telefon, jakim jest Mi MIX Fold. Teraz nadszedł czas, by część tych nowości trafiła także do naszego kraju, więc warto szykować portfele – idzie sporo nienajtańszego (co dziwne w przypadku Xiaomi) sprzętu!

Już 29 kwietnia o godzinie 10:00 odbędzie się polska premiera nowości Xiaomi, które międzynarodowy debiut miały w zeszłym miesiącu. Wydarzenie transmitowane będzie w sieci i oglądać je można będzie na Facebooku, YouTube, Twitterze oraz forum dyskusyjnym marki. A jakich urządzeń możemy się spodziewać w trakcie polskiej premiery Xiaomi?

Nowe produkty Xiaomi zadebiutują w Polsce jeszcze w kwietniu!

Jakie nowości Xiaomi wprowadzi do Polski?

Niestety, oficjalna lista nie jest znana. Jednak informacje, które do mnie docierają sugerują, że 29 kwietnia zobaczymy na pewno Xiaomi Mi 11 Ultra i MI 11i, Mi 11 Lite oraz Mi 11 Lite 5G . Poza nowymi smartfonami na polski rynek trafi także opaska sportowa Xiaomi Mi Band 6 i nowy projektor multimedialny Xiaomi Mi Smart Projector 2 Pro. Bardzo możliwe jest także, że producent ponownie spróbuje swoich sił w kategorii laptopów i do Polski zawita Mi Laptop Pro.

Jak widzicie nowości będzie sporo, a patrząc na ostatnie trendy rynkowe odnośnie cen, warto założyć sobie w budżecie duże wydatki. O ile oczywiście planujecie zakup któregoś z nowych urządzeń Xiaomi (a mam nieodparte wrażenie, że tak właśnie jest). A jakich cen możemy się spodziewać? Patrząc na to, jak urządzenia zostały wycenione podczas premiery, osobiście stawiałbym na takie kwoty:

  • Mi 11 Ultra – 5499 zł
  • Mi 11i – od 2999 zł
  • Mi 11 Lite – 1399 zł
  • Mi 11 Lite 5G – 1699 zł
  • Mi Band 6 – 229 zł
  • Mi Smart Projector Pro – 4599 zł
  • Mi Laptop Pro – od 2999 zł

Składanego telefonu Xiaomi w Polsce nie uraczymy. A przynajmniej jeszcze nie teraz. Myślę, że tego typu urządzenia na rynki międzynarodowe może zadebiutować w 2022 roku, jednak czas pokaże, co Xiaomi trzyma w zanadrzu.

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!