Nowe słuchawki Microsoft Surface Headphones 2+ nie będą miały Bluetooth!

microsoft surface headphones 2
Słuchawki Microsoft Surface Headphones 2

Mimo, iż może wydawać się inaczej, słuchawki przewodowe muszą cieszyć się nadal ogromną popularnością. Inaczej jak można wyjaśnić, że nowy produkt Microsoftu nie będzie obsługiwał łączności bezprzewodowej?

Przewodowe słuchawki Surface Headphones 2+

W ciągu najbliższych tygodni Microsoft powinien zaprezentować nowe urządzenia z serii Surface. Wszystko wskazuje na to, że poza nowym laptopem światło dzienne ujrzeć mają także nowe słuchawki tego producenta. Plotki sugerują jednak, że to urządzenie może okazać się ogromnym zaskoczeniem dla wszystkich.

Jeśli informacje udostępnione przez serwis Windows Central okażą się prawdziwe, to nadchodzące słuchawki Microsoft Surface Headphones 2+ nie będą obsługiwały łączności bezprzewodowej. Żadnej. Tym razem producent zdecydował się przygotować urządzenie z certyfikatem Teams, które do komputera podłączać będziemy przez port USB.

Jeśli chodzi o specyfikację nowych słuchawek, to nie powinny one zbytnio różnić się od obecnych na rynku Surface Headphones 2. Bardzo możliwe jest jednak, że wersja z plusem dostępna będzie wyłącznie w kolorze czarnym. Dodatkowo Microsoft ma wprowadzić do sprzedaży także wymienne pianki dla osób, które będą potrzebowały takowych. Niestety nie wiadomo jak wszystko będzie wyglądać jeśli chodzi o cenę – na to musimy jeszcze poczekać.

Muszę przyznać, że taki krok jest bardzo ciekawy. Wiem, że tego typu urządzenie nie miałby racji bytu w moim domu – nie wyobrażam sobie już używać słuchawek innych niż bezprzewodowe. Po prostu bardzo nie lubię jak ze słuchawek “dynda” mi jakiś przewód. Wierzę jednak, że wciąż mogą być osoby, dla których słuchawki bezprzewodowe to jedyna dostępna opcja i zapewne dla nich Microsoft zdecydował się przygotować Surface Headphones 2+.

Źródło: Windows Central

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!