Nowe słuchawki TWS Xiaomi trafiają na rynek. Poznajcie Mi Air2 SE!

Nowe słuchawki TWS Xiaomi trafiają na rynek. Poznajcie Mi Air2 SE!

Bezprzewodowe słuchawki Xiaomi cieszą się naprawdę sporą popularnością. Nikogo zatem nie powinien dziwić fakt, że chiński producent postanowił wprowadzić na rynek kolejny sprzęt tego typu. Mi Air2 SE mają wyróżniać się przede wszystkim niesamowicie niską ceną!

Xiaomi Mi Air2 SE

Nowe słuchawki producenta z Państwa Środka to tak naprawdę tańsza i jednocześnie słabsza wersja modelu Mi Air 2, które pojawiły się na rynku we wrześniu zeszłego roku. Mi Air2 SE zostały wycenione za zaledwie 169 juanów czyli około 100 zł. Słuchawki te bez wątpienia mają podbić serca mniej wymagających użytkowników, którzy lubią słuchawki douszne a nie dokonałowe. Sprzęt ten został wyposażony w przetworniki o średnicy 14,2 mm oraz oferuje impedancję na poziomie 32 omów. Nie mogło zabraknąć także Bluetooth 5.0 oraz obsługę kodeków audio SBC oraz AAC.

Nowe słuchawki TWS Xiaomi trafiają na rynek. Poznajcie Mi Air2 SE!

Każda ze słuchawek waży zaledwie 4,7 g, a co za tym idzie zapewne już po chwili będziemy mogli całkowicie zapomnieć, że mamy je w uszach. Xiaomi Mi Air2 SE są w stanie pracować przez nawet pięć godzin, a etui, które pełni także rolę power banka wydłuża czas ten do 20 godzin. Pochwała należy się chińskiemu producentowi za wykorzystanie USB-C zamiast przestarzałego już microUSB.

Nowe słuchawki TWS Xiaomi trafiają na rynek. Poznajcie Mi Air2 SE!

Zobacz także: Już 19 maja Huami zaprezentuje światu nowy smartwatch. Co wiemy o Amazfit Ares?

Nowe słuchawki chińskiego producenta mają jeszcze jedną ciekawą funkcję, które jednak działa jedynie z smartfonami Xiaomi z MIUI. Funkcja ta dotyczy procesu parowania, który jest podobny do rozwiązania znanego z Apple AirPodsów. Tym samym wystarczy otworzyć etui, a na ekranie naszego telefonu pokaże się stosowny komunikat o możliwości sparowania. Pozwala to także na sprawdzenie poziomu baterii każdej ze słuchawek oraz samego etui. Mi Air2 SE zostały wyposażone w dotykowe panele pozwalające na sterowanie muzyką oraz w czujniki, które automatycznie wykrywają moment wyciągnięcia słuchawek z uszu. Niestety, ale na tę chwilę nie pojawiły się jakiekolwiek informacje na temat dostępności tego urządzenia w naszym kraju.

Co myślicie o Xiaomi Mi Air2 SE? Czekacie na globalną premierę tych słuchawek? Zapraszamy do dyskusji w komentarzach!

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!