Nowe smartwatche Honora już na rynku. Sukces czy raczej wtopa?

Nowe smartwatche Honora już na rynku. Sukces czy raczej wtopa?

W tym roku firma Honor przychodzi do nas z podwójną niespodzianką. Już niedługo będziemy mogli cieszyć się z dwóch,  kompletnie różnych od siebie zegarków – Watch GS Pro i Watch Es. Oba sprzęty zrobione są pod zupełnie innych ludzi. Honor znalazł sposób, by dogodzić każdemu!

Watch GS Pro – zegarek dla aktywnych

Ekran AMOLED jest wielkości 1,39 cala, to idealny zegarek dla ludzi kochających podróże i zastrzyk adrenaliny. Zegarek wyposażony jest w odporną obudowę, która pozwala mu przetrwać w najcięższych warunkach. Watch GS Pro przeszedł aż 14 prób wytrzymałości i każdą na medal! Mało tego, dla fanatyków wypraw w nieznane, posiada on funkcję GPS i skierowania trasy w miejsce z którego się wyszło.

Obrazek przedstawia najnowsze zegarki Watch GS Pro

Honor twierdzi, że zegarek powinien wytrzymywać nawet do 25 dni użytkowania po jednym pełnym naładowaniu. Dodatkowo, zegarek posiada ponad 100 trybów treningowych, do wyboru, do koloru dla każdej duszy spragnionej sportu.

Oczywiście w zegarku nie zabraknie typowych funkcji takich jak pomiar tętna, monitorowanie snu czy pomiar SpO2. Sprawienie sobie przyjemności jaką jest Watch GS Pro będzie nas kosztować około 1125 – 1250 zł.

Honor Watch ES – zegarek bardziej kobiecy?

Drugim zegarkiem wypuszczonym na rynek przez Honor jest zwracający głównie uwagę na dobrą prezencje Watch ES. Sprzęt ten stworzony jest z zamysłem o wsparciu zdrowego trybu życia. Smartwatch ten oferuje sporą bazę rozmaitych ćwiczeń poprawiających wygląd sylwetki. Wszystkie informacje wyświetlane są na 1,64 calowym ekranie AMOLED. Zegarek oferuje ponad 95 planów treningowych i dodatkowo wyłapuje około 6 rodzajów ćwiczeń samodzielnie.

Obrazek przedstawia najnowsze zegarki Watch ES

Użytkownik będzie mógł spersonalizować sobie wygląd ekranu początkowego oraz dodać wyświetlane na nim informacje. W zegarku Honor Watch ES również będzie możliwość odczytania takich informacji jak pomiar tętna oraz poziom SpO2.  Bateria w smartwatchu wytrzymywać ma do 10 dni na jednym ładowaniu, a po 30 minutowym szybkim przyłączeniu go do prądu około tygodnia zwykłego użytkowania. Cena tego zegarka została ustalona na około 450 – 500 zł.

Zainteresował was któryś z zegarków? A może uważacie, że czegoś im brakuje? Zapraszam do dyskusji!

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!