Strona główna Aktualności Nowe szkice składanej Motoroli już w sieci!

Nowe szkice składanej Motoroli już w sieci!

-

W sieci pojawił się już ogrom informacji mówiących o składanym smartfonie Motoroli mającym być czymś w rodzaju odświeżonej Motoroli RAZR, która trafiła na rynek aż 15 lat temu. Czyżby wygląd nadchodzącego urządzenia przestał już być tajemnicą?

Składany smartfon Motoroli

W sieci pojawiły się rysunki, które tak naprawdę jedynie potwierdzają to co widzieliśmy już wcześniej. Spory ekran główny, który składany będzie podobnie jak miało to miejsce w przypadku tradycyjnych telefonów sprzed lat. Na pleckach znajdziemy oczywiście kamerę, która będzie wykorzystywana zarówno do wykonywania tradycyjnych zdjęć, jak i zdjęć typu selfie. Wszystko za sprawą drugiego tylnego wyświetlacza, który pełnić będzie rolę nie tylko podglądu w aplikacji aparatu, ale także będzie wyświetlać powiadomienia oraz najprawdopodobniej będziemy w stanie wykorzystać go jako coś w rodzaju touchpada wykorzystywanego do przeglądania treści na ekranie głównym.

Nadchodząca Motorola ma być prawdziwym flagowcem. Za wydajność będzie odpowiadać Qualcomm Snapdragon 855. Jednostka ta w połączeniu z 8 GB RAM-u oraz 128 GB pamięci wewnętrznej powinna w zupełności spełnić wymagania nawet najbardziej wymagających użytkowników. Oczywiście nie zabraknie także Wi-Fi, Bluetooth, GPS czy NFC. Pełna specyfikacja składanej Motoroli nie jest jednak jeszcze znana i możliwe, że szczegóły na jej temat poznamy dopiero podczas oficjalnej prezentacji.

Zobacz też: Motorola RAZR ma powrócić w tym roku jako składany smartfon

Nowy smartfon Motoroli zadebiutuje raczej w drugiej połowie 2019 roku. Jeśli poprzednie plotki i przecieki się potwierdzą to urządzenie to będzie bardzo limitowane (mówi się o zaledwie 200 000 sztukach) i dostępne jedynie u amerykańskiego operatora Verizon. Co więcej cena nie będzie niska. Najprawdopodobniej telefon ten zostanie wyceniony na 1500$ czyli ok. 5760 zł. To nadal zdecydowanie mniej niż w przypadku Huawei Mate X czy Samsunga Galaxy Fold, ale myślę, że jest to zaporowa kwota za smartfon dla przeciętnego użytkownika. Czy odświeżona wersja kultowej Motoroli RAZR spotka się z ciepłym przyjęciem przez rynek mobilny? Czas pokaże!

Co myślicie o tak wyglądającym składanym smartfonie Motoroli? Zapraszamy do komentowania!

Źródłoxda

Kolejny artykuł znajdziesz poniżej