Polska, ogromna drukarnia wykorzystuje nowe urządzenia HP Indigo 12000

hp indigo 12000

Firma HP właśnie poinformowała, że jedna z największych drukarni w Europie, która to ulokowana jest w Polsce, korzysta z najnowszych urządzeń HP Indigo 12000.

Firma Cyfrowa Foto korzysta z HP Indigo 12000

Jak informuje HP, rzeszowska firma Cyfrowa Foto działa na wielu rynkach, w tym w USA, Wielkiej Brytanii, Niemczech czy we Francji. Przedsiębiorstwo jest znane z wielu różnych produktów,chociażby z fotoksiążek, fotokalendarzy, fotoalbumów czy fotoodbitek. Ale czemu gigant wspomina właśnie o polskiej firmie? Otóż od niedawna korzysta ona z najnowszych urządzeń HP Indigo 12000.

Aby jednak specjaliści z firmy Cyfrowa Foto mogli wykonywać profesjonalne druki z najwyższą starannością, to potrzebują do tego bardzo dobrych narzędzi. Najnowocześniejszy park maszyn zapewnia dostęp do najlepszych opcji na rynku. HP Indigo 12000 współpracuje z systemem operacyjnym HP PrintOS, który oferuje szybki dostęp do statystyk i analiz, co pomaga zwiększyć wydajność i utrzymać wysoką dyspozycyjność. W instalacji urządzeń HP udział brał partner – Digiprint.

Wierzę, że w każdym biznesie kreatywni i zaangażowani ludzie to najlepszy przepis na sukces. Idealne dopełnienie stanowi natomiast, bez wątpienia, dobry sprzęt. Druk cyfrowy pozwala nam bardzo szybko reagować na potrzeby naszych klientów i dynamicznie się do nich dostosowywać. Liczy się dla nas precyzja, czas i niezawodność dlatego też współpracujemy tylko z najlepszymi. Dzięki współpracy z HP stale poszerzamy portfolio naszych usług i każdego roku możemy zaoferować naszym klientom jeszcze więcej możliwości w tej samej najwyższej jakości. Niezależnie od tego, czy nasz klient potrzebuje kilku fotoksiążek, czy też chce utrzymać stabilną jakość przy dużym nakładzie, zawsze jesteśmy w stanie sprostać jego oczekiwaniom

Jaromir Bartman, Brand Manager Presejo.

Źródło: Informacja prasowa

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!