Nowy Black Shark może zaskoczyć superszybkim ładowaniem

Nowy Black Shark może zaskoczyć superszybkim ładowaniem

Na początku maja Black Shark 3 oraz Black Shark 3 Pro zadebiutowały w Europie. I tak naprawdę od tego czasu w sieci nie pojawiały się jakiekolwiek informacje na temat jakiejkolwiek nowości tego producenta. Teraz sytuacja się zmieniła. Nowy Black Shark może otrzymać najszybsze ładowanie na rynku mobilnym!

Szybkie ładowanie o mocy 100 W w końcu trafi na rynek?

Niejednokrotnie słyszeliśmy o tym, że Xiaomi pracuje nad superszybkim ładowaniem o mocy 100 W. Pracownicy tej chińskiej firmy kilkukrotnie zaznaczali jednak, że rozwiązanie to nadal jest testowane, ale z drugiej strony już teraz trafiło masowej produkcji. I bardzo możliwe, że nowa technologia giganta z Państwa Środka po raz pierwszy zostanie wykorzystana w nowym Black Sharku. Oczywiście nadal nie wiemy pod jaką nazwą sprzęt ten trafi na rynek, ale możemy być wręcz pewni, że będzie to smartfon dla najbardziej wymagających użytkowników.

Nowy Black Shark może zaskoczyć superszybkim ładowaniem
Black Shark 3

Jednocześnie spodziewałbym się premiery nowości submarki Xiaomi dopiero pod koniec tego roku. Black Shark 3 oraz Black Shark 3 Pro pracują pod kontrolą Qualcomm Snapdragona 865, a co za tym idzie wydaje mi się, że kolejna generacja trafi na rynek dopiero w momencie, gdy amerykański producent procesorów zaprezentuje światu Snapdragona 865+ mającego przenieść wydajność smartfonów na zupełnie nowy poziom. Nie powinno zabraknąć także sporej ilości RAM-u oraz systemu chłodzenia, który pozwoli na obniżenie temperatury kluczowych podzespołów.

Zobacz także: Który z producentów okazał się numerem jeden na rynku inteligentnych zegarków w pierwszym kwartale 2020 roku?

Z pierwszej kolejności nowy Black Shark zapewne pojawi się w Chinach, ale bardzo możliwe, że prędzej czy później doczekamy się także wprowadzenia tego sprzętu na rynki Starego Kontynentu. Już niedługo w sieci powinno pojawić się więcej informacji na ten temat. Miejmy nadzieję, że sam producent będzie chciał czymś jeszcze zaskoczyć fanów marki poza superszybkim ładowaniem!

Na zdjęciu głównym znajduje się Black Shark 3 Pro.

Czy waszym zdaniem szybkie ładowanie w smartfonach jest czymś przydatnym? Czekacie na premierę nowego Black Sharka? Zapraszamy do dyskusji w komentarzach!

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!