Nowy plakat potwierdza część specyfikacji iQOO Z1x

Nowy plakat potwierdza część specyfikacji iQOO Z1x

To, że nowy średniak submarki Vivo trafi na rynek 9 lipca było pewne już jakiś czas temu. Wprawdzie częściowa specyfikacja iQOO Z1x już wcześniej pojawiła się w sieci, ale teraz sam producent opublikował kolejny plakat potwierdzający nam tak naprawdę to, co wiedzieliśmy już wcześniej!

iQOO Z1x zapowiada się naprawdę ciekawie!

Tak naprawdę iQOO przyzwyczaiło nas do tego, że wprowadza na rynek przede wszystkim smartfony wyposażone w najmocniejsze procesory na rynku mobilnym. Teraz sytuacja się zmienia. Nadchodząca nowość submarki Vivo miała pracować nad średniakiem z Qualcomm Snapdragonem 765G. I sam plakat potwierdza. Wykorzystanie tego procesora amerykańskiego giganta oznacza także obecność modemu 5G, a co za tym idzie użytkownicy będą mogli korzystać z dobrodziejstw sieci 5G. Najnowsza grafika zdradza nam także, że iQOO Z1x otrzyma baterię o pojemności 5000 mAh wspierającą szybkie ładowanie o mocy 33 W.

Nowy plakat potwierdza część specyfikacji iQOO Z1x

To jednak jeszcze nie wszystko. Smartfon ten ma zostać wyposażony w ekran IPS o odświeżaniu na poziomie 120 Hz. Wprawdzie sam producent nadal nie ujawnił przekątnej tego wyświetlacza, ale wcześniejsze plotki mówiły o przekątnej 6,57 cala. Ciekawostką wydaje się także zupełnie nowe chłodzenie, które ma przypominać to znane z komputerów stacjonarnych. Co będzie oznaczać to w praktyce? Tego zapewne dowiemy się dopiero podczas oficjalnej premiery tego sprzętu.

Zobacz także: Specyfikacja nowego smartfonu OPPO wyciekła za pośrednictwem TENAA!

Na pleckach iQOO Z1x powinniśmy znaleźć trzy aparaty, a głównym będzie oczko 48 Mpix. Zdjęcia typu selfie natomiast będą wykonywane przy pomocy 16-megapikselowego sensora umiejscowionego w pojedynczej dziurce w wyświetlaczu. Sama premiera odbędzie się w Chinach i ciężko powiedzieć czy tym razem submarka Vivo zdecyduje się na wprowadzenie swojej nowości także na rynek globalny. Cena iQOO Z1x w samym Państwie Środka ma być niższa niż 2000 juanów czyli około 1120 zł.

Co myślicie o iQOO Z1x? Czekacie na premierę tego urządzenia? Korzystaliście kiedykolwiek ze smartfonów Vivo? Zapraszamy do dyskusji w komentarzach!

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!