Nowy ROOTBLOG już jest! Wprowadzamy zmiany z myślą o Was

Nowy ROOTBLOG już jest! Wprowadzamy zmiany z myślą o Was

Jak to mówią, “kto się nie rozwija, ten się zwija”. My się zwijać nie zamierzamy, więc po 2 latach od startu serwisu ROOTBLOG.pl nadszedł czas na pewne zmiany!

Zmieniamy się dla Was

Nowy ROOTBLOG.pl to przede wszystkim zmiany wizualne, do których przymierzaliśmy się już od pewnego czasu. Cała strona została zmieniona z myślą o wygodzie konsumowania treści przez Was, naszych czytelników. Z tego też powodu dodany został m.in. ciemny motyw oraz poprawiono wersję mobilną, a wiele starych elementów zostało usuniętych. Zastosowane zostały także nowe, lżejsze rozwiązania, przez co działanie naszego serwisu powinno znacznie przyspieszyć.

Zmiany wizualne to jednak nie wszystko. Ciągle pracujemy nad tym, by w naszym serwisie pojawiały się treści najwyższej jakości, a funkcjonalności strony spełniały oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników. To, co widzicie teraz, to zaledwie wierzchołek góry zmian, które nadchodzą wielkimi krokami, a o których będziemy Was informować na bieżąco.

Wierzę jednak, że do ideału nam jeszcze trochę brakuje. Jeśli więc znajdziecie jakiś błąd na stronie lub macie jakieś sugestie odnośnie tego, co możemy jeszcze zmienić i udoskonalić, by czytanie wpisów na ROOTBLOG.pl było jeszcze przyjemniejsze, dajcie znać na maila – kontakt@rootblog.pl!

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!