Nowy smartfon Realme pojawił się w TENAA. Premiera już niedługo?

realme x2 pro aparat

W przypadku chińskich firm certyfikacja TENAA bardzo często zdradza nam sporo informacji na temat specyfikacji danego urządzenia. Podobnie sytuacja wygląda z nadchodzącą nowością Realme. Czego możemy oczekiwać po nowym smartfonie producenta z Państwa Środka?

Realme X3 na horyzoncie

Wprawdzie w TENAA nie znajdziemy nazwy modelu Realme X3, a jedynie nazwę kodową RMX2142, ale plotki mówią, że smartfon ten zadebiutuje na rynku właśnie pod tą nazwą. Wiemy natomiast, że nadchodząca nowość producenta z Państwa Środka otrzyma wyświetlacz o przekątnej 6,57 cala oraz najprawdopodobniej rozdzielczości FullHD+. Liczymy na to, że będzie to ekran AMOLED lub OLED z wbudowanym czytnikiem linii papilarnych. TENAA zdradza także, że Realme X3 otrzyma baterię o pojemności 4100 mAh ze wsparciem szybkiego ładowania o mocy 30 W. I to tak naprawdę wszystko, czego możemy być pewni.

Nowy smartfon Realme pojawił się w TENAA. Premiera już niedługo?

Jeśli jednak spojrzymy na Realme X2, który otrzymał Snapdragona 730G możemy przypuszczać, że nadchodząca nowość chińskiej firmy trafi na rynek z Qualcomm Snapdragonem 765G. To potwierdzałoby informację na temat modemu 5G, który umożliwi łączność z sieciami nowej generacji. Oprócz Realme X3 tego samego dnia zadebiutować powinien także Realme X3 SuperZoom z Snapdragonem 855+ oraz 12 GB RAM-u.

Zobacz także: Honor 9X Lite z Usługami Google zadebiutował w Europie!

Oczywiście data premiery nadal nadchodzących nowości Realme pozostaje tajemnicą. Niemniej jednak bardzo często od pojawienia się danego urządzenia w TENAA do jego oficjalnej prezentacji na chińskim rynku nie mija zbyt wiele czasu. Jednocześnie liczę na to, że doczekamy się także wprowadzenia tego smartfona na rynki Starego Kontynentu, a w tym i do naszego kraju. Pozostaje nam uzbroić się w jeszcze odrobinę cierpliwości i czekać na kolejne informacje na temat Realme X3!

Na zdjęciu głównym znajduje się Realme X2 Pro, którego recenzję znajdziecie tutaj.

Czego oczekujecie po Realme X3? Czy waszym zdaniem średniaki z modemem 5G powinny trafiać także do naszego kraju? Zapraszamy do dyskusji w komentarzach!

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!