Nowy wideorejestrator Navitel. Wielofunkcyjna kamera samochodowa z dużymi możliwościami już w sprzedaży.

Nowy wideorejestrator Navitel. Wielofunkcyjna kamera samochodowa z dużymi możliwościami już w sprzedaży.

Firma Navitel znana nam wcześniej z wielu rozwiązań na rynku elektroniki samochodowej, wprowadza na rynek nowy produkt. Tym razem jest to wielofunkcyjna kamera samochodowa R700 GPS DUAL. Urządzenie może nam służyć jako kamera cofania, wideorejestrator a nawet wykrywacz fotoradarów.

WIELOZADANIOWOŚĆ KLUCZOWĄ FUNKCJĄ

NAVITEL R700 GPS DUAL to zaawansowany wideorejestrator, który skupia w sobie cechy kilku urządzeń. Kierowca otrzymuje informacje o aktualnej prędkości jazdy i ostrzeżenia o pobliskich fotoradarach. Wbudowana aplikacja Wi-Fi umożliwia na wygodne zarządzanie ustawieniami kamery przy użyciu telefonu. W R700 GPS DUAL nie zabrakło oczywiście funkcji takich jak nagrywanie w pętli czy G-sensor. Nowy sprzęt został również wyposażony w kamerę cofania, która ułatwi parkowanie w wąskich miejscach, oraz doposaży samochody w tą ważną funkcje, jeżeli nie znalazła się w oryginalnym wyposażeniu.

SPECYFIKACJA GODNA DOBREGO WIDEOREJESTRATORA

Nowy produkt zaopatrzono w wyświetlacz o przekątnej 2.7″ oraz szklaną soczewkę obiektywu, który rejestruje materiał wideo w jakości Full HD, 30 klatek na sekundę. Kąt nagrywania wynosi 170°. Pliki zapisywane są na karcie microSD o maksymalnej pojemności 64 GB. W rejestratorze został umieszczony sensor Sony Starvis z obsługą night vision, dzięki czemu warunki oświetleniowe nie będą mu straszne. Dzięki wbudowanej funkcji wykrywania fotoradarów oraz GPS, kierowca będzie informowany o zbliżających się kontrolach prędkości opartych na jego lokalizacji . Dodatkowo cyfrowy prędkościomierz dokładnie poinformuje nas z jaką prędkością się poruszamy. Aplikacja Navitel pozwoli nam na zdalne obsługiwanie kamery za pomocą WiFi. Dzięki niej możemy również sformatować kartę SD, czy oglądać nagrane przez nas filmy.

Nowy wideorejestrator Navitel. Wielofunkcyjna kamera samochodowa z dużymi możliwościami już w sprzedaży.

ZESTAW ORAZ DOSTĘPNOŚĆ

Zestaw oprócz wideorejestratora uwzględnia następujące akcesoria: uchwyt samochodowy na przyssawkę, ładowarkę samochodową, kamerę cofania, kabel micro-USB, kabel wideo, ściereczkę z mikrofibry, instrukcję obsługi, kartę gwarancyjną oraz licencję nawigacyjną na urządzenia mobilne, na mapę Europy 12 miesięcy. Kamera jest już dostępna w sklepach, a cena detaliczna to 499 złotych.

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!