Nowy zegarek dla dzieci Xiaomi Mi Bunny Smartwatch 4 Pro otrzymał certyfikację Bluetooth

Nowy zegarek dla dzieci Xiaomi Mi Bunny Smartwatch 4 Pro otrzymał certyfikację Bluetooth

W sierpniu tego roku firma Xiaomi zaprezentowała światu smartwatch przeznaczony dla najmłodszych użytkowników o nazwie Mi Bunny Phone Watch 3C. Chiński gigant właśnie pracuje nad nowym tego typu sprzętem. Co więcej urządzenie to otrzymało już certyfikację Bluetooth, a co za tym idzie premiera powinna odbyć się już niedługo!

Mi Bunny Smartwatch 4 Pro

Nowy inteligentny zegarek firmy Xiaomi stworzony z myślą o dzieciach został certyfikowany pod nazwą kodową MTSB08XUN 10 września tego roku. Dzięki certyfikacji wiemy, że trafi on na rynek z Bluetooth w wersji 5.0. Wszystkie znaki na niebie i ziemi mówią, że Mi Bunny Smartwatch 4 Pro zadebiutuje na rynku w październiku tego roku, ale nie zostało to w żaden sposób potwierdzone przez samego producenta z Państwa Środka. Co za tym idzie musimy informacje te traktować z lekkim przymrużeniem oka.

Nowy zegarek dla dzieci Xiaomi Mi Bunny Smartwatch 4 Pro otrzymał certyfikację Bluetooth

Czego możemy spodziewać się po Mi Bunny Smartwatch 4? Najprawdopodobniej zegarek ten otrzyma ekran typu AMOLED, jak miało to miejsce w poprzedniej wersji. Nadchodzący smartwatch producenta z Państwa Środka powinien trafić na rynek z modemem 4G, który umożliwi prowadzenie wideo rozmów z rodzicami. Co więcej nie powinno zabraknąć GPSa, Wi-Fi, certyfikatu IP zapewniającego wodoodporność czy wsparcia dla asystenta głosowego XiaoAI. Z racji tego, że będzie to zegarek dla dzieci to bardzo możliwe, że Xiaomi przygotuje aplikację mobilną umożliwiającą rodzicom monitorowanie na podstawie GPS gdzie aktualnie przebywa pociecha.

Zobacz także: MIUI 11 PL od xiaomi.eu!

Xiaomi Mi Bunny Smartwatch 4 zostanie zaprezentowany w pierwszej kolejności w Chinach. Na tę chwilę nie znamy ceny urządzenia, ale Mi Bunny Phone Watch 3C został wyceniony na 398 juanów czyli około 222 zł. Nowość producenta z Państwa Środka zatem nie powinna być droższa niż 600 juanów. Czy możemy spodziewać się globalnej premiery zegarka dla dzieci chińskiego giganta? Szczerze mówiąc nie liczyłbym na to. Nawet jeśli smartwatch zadebiutuje w wersji z językiem angielskim to najprawdopodobniej jego zakup będzie możliwy jedynie w chińskich sklepach oferujących wysyłkę do naszego kraju.

Co myślicie o inteligentnych zegarkach dla dzieci? Czekacie na premierę Mi Bunny Smartwatch 4? Zapraszamy do dyskusji w komentarzach!

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!