Nowy zegarek Huawei Watch GT sprzedaje się naprawdę dobrze. 2 miliony dostarczonych urządzeń robi wrażenie

huawei watch gt

Huawei Watch GT został zaprezentowany światu w październiku 2018 roku. To naprawdę ciekawy smartwatch dla osób uprawiających sport i opinię tę potwierdzają także wyniki sprzedażowe, którymi teraz postanowił podzielić się gigant z Państwa Środka.

2 miliony zegarków sprzedane!

Tak, od premiery Huawei Watch GT chińska firma sprzedała już w sumie ponad dwa miliony urządzeń. Tak duża sprzedaż przyczyniła się do wzrostu udziału giganta z Państwa Środka w segmencie wearables w ujęciu globalnym o aż 282,2% w pierwszym kwartale 2019 roku (w porównaniu do pierwszego kwartału 2018 roku). Watch GT jest aktualnie najpopularniejszym inteligentnym zegarkiem w portfolio Huawei. Według danych IDC chińska firma sprzedała łącznie 5 milionów urządzeń wearables, a co za tym idzie 2 miliony sprzedanych Watch GT tym bardziej robią wrażenie.

Nowy zegarek Huawei Watch GT sprzedaje się naprawdę dobrze. 2 miliony dostarczonych urządzeń robi wrażenie

Badania posprzedażowe firmy wykazały, że główną zaletą smartwatcha jest jego długi czas pracy na jednym ładowaniu. I muszę się z tym zgodzić. Większość inteligentnych zegarków jest w stanie pracować przed dobę lub maksymalnie kilka dni. Huawei Watch GT oferuje czas pracy wynoszący kilka tygodni, a nawet miesiąc (w zależności od intensywności użytkowania). Sam na co dzień korzystam z Amazfit Stratos, ale już niedługo na naszym portalu pojawi się porównanie tych zegarków. Który z nich okaże się urządzeń lepszym? Proszę o jeszcze chwilę cierpliwości i wszystko stanie się jasne!

Zobacz także: Recenzja inteligentnego zegarka dla aktywnych czyli Huawei Watch GT

SPECYFIKACJA HUAWEI WATCH GT

  • Wyświetlacz AMOLED o przekątnej 1,39 cala, rozdzielczości 454 x 454 piksele oraz 326 PPI,
  • 128 MB pamięci ROM,
  • 15 MB RAM,
  • Czujniki: akcelerometr, żyroskop, czujnik pola magnetycznego, czujnik tętna, czujnik światła, barometr,
  • Bluetooth 4.2, GPS,
  • Wodoodporność 5 ATM,
  • Wymiary koperty: 46,5 x 46,5 x 10,6 mm, waga (bez paska): 46 g.

Korzystacie z smartwatchy? A może zakupiliście Huawei Watch GT przyczyniając się do rewelacyjnego wręcz wyniku sprzedażowego chińskiej firmy? Zapraszamy do dyskusji!

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!