Nubia Red Magic 5G Lite trafia do sprzedaży w Hiszpanii!

Nubia Red Magic 5G Lite trafia do sprzedaży w Hiszpanii!

Nubia Red Magic 5G Lite to tak naprawdę dokładnie to samo co model oznaczony jako Play 5G. Smartfon ten na tę chwilę będzie dostępny jedynie w samej Hiszpanii, a jego zakup będzie możliwy jedynie w abonamencie. Przyjrzyjmy się mu bliżej!

Nubia Red Magic 5G Lite

Zacznijmy od samej ceny. Nubia Red Magic 5G Lite, jak już wspominałem wcześniej, dostępna jest jedynie w abonamencie w sieci Vodafone. Miesięczna opłata wynosi 17 euro (ok. 75 zł), a umowa podpisywana jest na 36 miesięcy. Co ciekawe na tę chwilę mieszkańcy Hiszpanii nie są w stanie kupić tego urządzenia bez umowy. Pierwsze 500 osób, które zdecyduje się na zakup otrzyma całkowicie za darmo gamepad o wartości 49,99 euro (ok. 222 zł) oraz pokrowiec o wartości 19,99 euro (ok. 90 zł). Niestety, ale nie wiemy także czy doczekamy się wprowadzenia nowości chińskiego producenta na rynki w innych krajach Starego Kontynentu.

Nubia Red Magic 5G Lite trafia do sprzedaży w Hiszpanii!

W Nubii Red Magic 5G Lite za wydajność odpowiedzialny jest Qualcomm Snapdragon 765G. Oczywiście jednostka ta została wyposażona w modem 5G, która pozwala na łączność z sieciami nowej generacji. Nowość chińskiego producenta otrzymała także 8 GB RAM-u oraz 256 GB pamięci wewnętrznej. Tym samym Nubia Red Magic 5G Lite wydaje się naprawdę mocnym średniakiem, który wielu osobom może przypaść do gustu. Na pleckach natomiast umiejscowiono cztery aparaty. Głównym jest matryca 48 Mpix, a dodatkowymi obiektyw ultraszerokokątny 8 Mpix, obiektyw makro 2 Mpix oraz obiektyw 2 Mpix odpowiedzialny za wykrywanie głębi. Zdjęcia typu selfie natomiast wykonywane są przy pomocy 8 Mpix aparatu przedniego.

Zobacz także: POCO M2 Pro certyfikowany w Indiach. Premiera już niedługo?

Nie zabrakło także NFC oraz Bluetooth 5.0. Całość działa dzięki baterii o pojemności 5100 mAh ze wsparciem szybkiego ładowania o mocy 18 W. Nubia Red Magic 5G Lite trafia na rynek z preinstalowanym Androidem 10 oraz nakładką producenta.

Co myślicie o Nubii Red Magic 5G Lite? Chcielibyście by smartfon ten trafił także do naszego kraju? Zapraszamy do dyskusji w komentarzach!

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!