POCO M2 Pro certyfikowany w Indiach. Premiera już niedługo?

POCO M2 Pro certyfikowany w Indiach. Premiera już niedługo?

Wszystko wskazuje na to, że submarka Xiaomi jaką jest POCO już niedługo wprowadzi na rynek zupełnie nowy sprzęt. Teraz smartfon ten został certyfikowany w Indiach, a co za tym idzie do oficjalnej premiery najprawdopodobniej pozostało już naprawdę niewiele czasu. Co wiemy na temat tego urządzenia?

POCO M2 Pro

Tak naprawdę informację na temat POCO M2 Pro już od dłuższego czasu pojawiały się w sieci. Smartfon ten ma trafić na rynek pod nazwą kodową M2003J6CI i dokładnie ten sprzęt otrzymał teraz certyfikację BIS, która jest niezbędna, aby dane urządzenie trafiło do sprzedaży w samych Indiach. Niestety, ale na tę chwilę nie wiemy czy submarka Xiaomi zdecyduje się także na globalną premierę. POCO F2 Pro dostępny jest w sprzedaży także w naszym kraju, a co za tym idzie bardzo możliwe, że już jakiś czas po premierze doczekamy się także informacji na temat debiutu na Starym Kontynencie.

Czym będzie POCO M2 Pro? Bardzo możliwe, że będzie to po prostu Redmi Note 9 Pro ze zmienioną nazwą. Już wcześniej słyszeliśmy o wykorzystaniu Qualcomm Snapdragona 720G czy obecności NFC. I przyznam szczerze, że nie do końca rozumiem sens takich decyzji. Xiaomi, Redmi oraz POCO wprowadzając na rynek dosłownie takie same sprzęty pod inną nazwą tworzy konkurencję dla samych siebie. Może to właśnie jest kluczem do sukcesu? Coś musi stać za decyzjami chińskich firm.

Zobacz także: Qualcomm prezentuje Snapdragona 690. Smartfony z 5G mogą być jeszcze tańsze!

Premiera POCO M2 Pro powinna odbyć się już w lipcu tego roku. Według plotek i przecieków cena tego urządzenia na terenie Indii ma wynieść mniej niż 20000 rupii indyjskich czyli około 1040 zł. Już niedługo producent z Państwa Środka powinien ujawnić więcej informacji. Niemniej jednak możemy być wręcz pewni, że model oznaczony jako M2 Pro prędzej czy później trafi do sprzedaży!

Na zdjęciu głównym znajduje się POCO F2 Pro.

Czego oczekujecie po POCO M2 Pro? Czekacie na premierę tego urządzenia? Zapraszamy do dyskusji w komentarzach!

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!