nubia Z30 Pro na renderach. Gdzieś to już widzieliśmy…

nubia z30 pro zapowiedz

nubia Z30 Pro swoją premierę będzie miała jutro, 20 maja 2021. Żeby zwiększyć zainteresowanie tym modelem, firma publikuje kolejne informacje na jego temat, w tym oficjalne grafiki prasowe oraz zdjęcia, które zostały wykonane nowym smartfonem!

nubia Z30 Pro na dzień przed premierą

Wiceprezes firmy nubia, Ni Fei, opublikował w chińskim serwisie społecznościowym Weibo kilka materiałów, które pokazują wygląd i możliwości nowego modelu. nubia Z30 Pro pojawi się w srebrnym wariancie, a jego tył trochę przypomina ZTE Axon 30 Ultra – mamy cztery obiektywy, z czego trzy mają 64 Mpix, a czwarty najprawdopodobniej jest teleobiektywem, tak jak ma to miejsce we flagowym modelu ZTE.

Poza samymi renderami, wiceprezes podzielił się ze światem także prawdziwym zdjęciem nowego modelu. Widać na nim jednak nie srebrny, a czarny, matowy wariant nowego telefonu i muszę przyznać, że ta wersja robi wrażenie.

nubia z30 pro black
Prawdziwy wygląd nubia Z30 Pro

W kwestii samej specyfikacji, wiadomo, że nowy model nubii będzie urządzeniem flagowym. Z30 Pro dostanie Snapdragona 888, pamięć wewnętrzną UFS 3.1 (zapewne 128/256 GB) oraz RAM LPDDR5 (8/12 GB). Ponadto do sieci trafiły także zdjęcia, które zostały (rzekomo) wykonane nowym smartfonem tego producenta,

Teraz nie pozostaje nam już nic innego, jak czekać na oficjalną premierę nowego modelu, która nastąpi już jutro. Niestety, jak znam życie, model ten nie będzie prawdopodobnie dostępny na rynku międzynarodowym, co raczej nie zwiększy popularności marki w naszym regionie.

Źródło: gsmarena

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!