NVIDIA GeForce NOW w końcu wychodzi z fazy beta. Tym razem nie zapomniano o Polsce!

NVIDIA GeForce NOW w końcu wychodzi z fazy beta. Tym razem nie zapomniano o Polsce!

Granie w gry z wykorzystaniem nie mocy obliczeniowej własnego komputera, a chmury staje się coraz to popularniejsze. Szlaki przetarło Google ze swoja usługą Stadia, ale NVIDIA GeForce NOW wydaje się czymś jeszcze ciekawszym. Co więcej rozwiązanie to jest dostępne także w naszym kraju!

NVIDIA GeForce NOW

Tak naprawdę największą zaletą nowej usługi NVIDII wydaje się to, że możemy grać we własne gry. I to niezależnie od tego czy posiadamy je w bibliotece Steam, Uplay czy też Epic Games. Co więcej na liście kompatybilnych tytułów znajdziemy także takie, które korzystają z własnego launchera. Tym samym nie jesteśmy zmuszeni, jak w Google Stadia, kupować po raz kolejny ulubione gry, które tak naprawdę już posiadamy. Już teraz lista kompatybilnych tytułów jest niesamowicie długa, a według zapewnień firmy w najbliższym czasie ma pojawić się tam jeszcze więcej gier.

NVIDIA GeForce NOW w końcu wychodzi z fazy beta. Tym razem nie zapomniano o Polsce!

NVIDIA GeForce NOW dostępna jest zarówno na systemy Windows, macOS jak i Android. Tak, granie w ulubione gry będzie możliwe nie tylko na komputerach, ale także na smartfonach. Co więcej NVIDIA zapowiedziała wsparcie dla Chrome OS oraz Linuxa. Nadal usługa ta nie robi na was wrażenia? Przejdźmy zatem do cen. Jeśli nie gracie zbyt często to możecie skorzystać z całkowicie bezpłatnego planu. Wprawdzie musicie wtedy czekać w kolejce na połączenie, a pojedyncza sesja może trwać maksymalnie godzinę, ale nie ponosicie jakichkolwiek kosztów.

NVIDIA GeForce NOW w końcu wychodzi z fazy beta. Tym razem nie zapomniano o Polsce!

Zobacz także: Poznaliśmy tytuły gier dostępny w lutym w PlayStation Plus!

Oczywiście NVIDIA przygotowała także coś dla bardziej wymagających graczy. Za 25 zł miesięcznie wszystkie ograniczenia są ściągane, a dodatkowo otrzymujemy wsparcie dla technologii ray tracing. Oczywiście w usłudze GeForce NOW możemy skorzystać z 90-dniowego okresu próbnego, który jest całkowicie darmowy. Na tę chwilę wszystkie gry wspierają rozdzielczość FullHD przy 60 klatkach na sekundę. Niemniej jednak już niedługo ma pojawić się wsparcie także dla 4K. Bez wątpienia NVIDIA GeForce NOW jest usługą wyjątkowo ciekawą i myślę, że spotka się z wyjątkowo ciepłym przyjęciem przez graczy.

Co myślicie o NVIDIA GeForce NOW? Zapraszamy do dyskusji w komentarzach!

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!