Strona główna Producenci Xiaomi Obok Mi 10T oraz Mi 10T Pro może zadebiutować także Mi 10T...

Obok Mi 10T oraz Mi 10T Pro może zadebiutować także Mi 10T Lite!

-

Czekacie na kolejne nowości Xiaomi? Jeśli tak to mamy dla was kolejną dobrą wiadomość. Chiński producent może pracować także nad tańszym smartfonem z serii Mi 10T, który miałby oferować bardzo dobry stosunek ceny do możliwości. Częściowa specyfikacja pojawiła się teraz w sieci!

Czy Mi 10T Lite jest komukolwiek potrzebny?

Model o nazwie kodowej M2007J17G pojawił się teraz w bazie danych FCC. Wprawdzie nazwa Mi 10T Lite nigdzie w certyfikacji się nie pojawia, ale momentalnie w sieci mogliśmy znaleźć ogrom plotek mówiących, że sprzęt ten trafi na rynek właśnie pod tą nazwą. Co ciekawe nadchodząca nowość producenta z Państwa Środka ma zadebiutować nie tylko w samych Chinach, ale także na rynku globalnym, a w tym i zapewne w naszym kraju. Cena niestety pozostaje tajemnicą, ale zupełnie inaczej sytuacja wygląda jeśli chodzi o specyfikację.

Xiaomi Mi 10T Lite ma otrzymać baterię o pojemności 4720 mAh. Chiński producent tak naprawdę przyzwyczaił nas do tego, że w swoich smartfonach wykorzystuje wyjątkowo duże ogniwa i to bez wątpienia jest jedną z cech, które mogą podbić serca klientów. Sercem nowego średniaka Xiaomi ma być Qualcomm Snapdragon 768G. Bez wątpienia procesor ten wraz z 8 GB RAM-u zapewni wydajność, która sprosta oczekiwaniom nawet bardziej wymagających użytkowników czy fanów gier mobilnych.

Zobacz także: Specyfikacja Xiaomi Mi 10T oraz Mi 10T Pro ujawniona!

Sam wygląd Mi 10T Lite powinien nawiązywać do mocniejszych sprzętów z tej serii. Tym samym w wyświetlaczu powinniśmy znaleźć niewielką dziurkę skrywającą pojedynczy aparat do zdjęć typu selfie, a na pleckach trzy oczka o nieznanej na tę chwilę specyfikacji. Jeśli jednak chiński producent chce stworzyć kolejny hit sprzedażowy to nadchodząca nowość musi oferować bardzo dobry stosunek ceny do możliwości. Liczę na to, że smartfony z serii Mi 10T zostaną oficjalnie zaprezentowane światu już w październiku tego roku. Czy tak będzie w rzeczywistości? Czas pokaże!

Na zdjęciu głównym znajduje się Xiaomi Mi 9T Pro, którego recenzję znajdziecie tutaj.

Czego oczekujecie po Xiaomi Mi 10T Lite? Czekacie na premierę tego sprzętu? Zapraszamy do dyskusji w komentarzach!

Kolejny artykuł znajdziesz poniżej