Obok Mi 10T oraz Mi 10T Pro może zadebiutować także Mi 10T Lite!

Obok Mi 10T oraz Mi 10T Pro może zadebiutować także Mi 10T Lite!

Czekacie na kolejne nowości Xiaomi? Jeśli tak to mamy dla was kolejną dobrą wiadomość. Chiński producent może pracować także nad tańszym smartfonem z serii Mi 10T, który miałby oferować bardzo dobry stosunek ceny do możliwości. Częściowa specyfikacja pojawiła się teraz w sieci!

Czy Mi 10T Lite jest komukolwiek potrzebny?

Model o nazwie kodowej M2007J17G pojawił się teraz w bazie danych FCC. Wprawdzie nazwa Mi 10T Lite nigdzie w certyfikacji się nie pojawia, ale momentalnie w sieci mogliśmy znaleźć ogrom plotek mówiących, że sprzęt ten trafi na rynek właśnie pod tą nazwą. Co ciekawe nadchodząca nowość producenta z Państwa Środka ma zadebiutować nie tylko w samych Chinach, ale także na rynku globalnym, a w tym i zapewne w naszym kraju. Cena niestety pozostaje tajemnicą, ale zupełnie inaczej sytuacja wygląda jeśli chodzi o specyfikację.

Obok Mi 10T oraz Mi 10T Pro może zadebiutować także Mi 10T Lite!

Xiaomi Mi 10T Lite ma otrzymać baterię o pojemności 4720 mAh. Chiński producent tak naprawdę przyzwyczaił nas do tego, że w swoich smartfonach wykorzystuje wyjątkowo duże ogniwa i to bez wątpienia jest jedną z cech, które mogą podbić serca klientów. Sercem nowego średniaka Xiaomi ma być Qualcomm Snapdragon 768G. Bez wątpienia procesor ten wraz z 8 GB RAM-u zapewni wydajność, która sprosta oczekiwaniom nawet bardziej wymagających użytkowników czy fanów gier mobilnych.

Zobacz także: Specyfikacja Xiaomi Mi 10T oraz Mi 10T Pro ujawniona!

Sam wygląd Mi 10T Lite powinien nawiązywać do mocniejszych sprzętów z tej serii. Tym samym w wyświetlaczu powinniśmy znaleźć niewielką dziurkę skrywającą pojedynczy aparat do zdjęć typu selfie, a na pleckach trzy oczka o nieznanej na tę chwilę specyfikacji. Jeśli jednak chiński producent chce stworzyć kolejny hit sprzedażowy to nadchodząca nowość musi oferować bardzo dobry stosunek ceny do możliwości. Liczę na to, że smartfony z serii Mi 10T zostaną oficjalnie zaprezentowane światu już w październiku tego roku. Czy tak będzie w rzeczywistości? Czas pokaże!

Na zdjęciu głównym znajduje się Xiaomi Mi 9T Pro, którego recenzję znajdziecie tutaj.

Czego oczekujecie po Xiaomi Mi 10T Lite? Czekacie na premierę tego sprzętu? Zapraszamy do dyskusji w komentarzach!

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!