Od jutra MIUI 12 pojawi się także na smartfonach Redmi!

Od jutra MIUI 12 pojawi się także na smartfonach Redmi!

Już od jakiegoś czasu użytkownicy nowszych smartfonów Xiaomi dają znać, że ich urządzenia otrzymały aktualizację do MIUI 12. Nowa wersja autorskiej nakładki, a może raczej modyfikacji Androida tej firmy już od jutra zacznie pojawiać się także na smartfonach ich submarki, Redmi.

Kto jako pierwszy może liczyć na MIUI 12?

Na portalu Weibo pojawiła się oficjalna informacja, dzięki której wiemy, że jutro ruszy proces aktualizacji smartfonów Redmi do nowej wersji modyfikacji Androida – MIUI 12. Oczywiście, jest to w teorii nakładka, ale w praktyce wprowadza tyle zmian, że ja i wiele osób nazywa MIUI modyfikacją Androida.

MIUI 12 Redmi

Zobacz także: Qualcomm Snapdragon 865+ powinien zadebiutować już w lipcu

Posiadacze których smartfonów otrzymają aktualizację jako pierwsi? Do nich zaliczymy dwa modele: Redmi K20 oraz K20 Pro, czyli praktycznie kropka w kropkę to samo, co Mi 9T i Mi 9T Pro. Następnie zapewne aktualizacja pojawi się na smartfonach Redmi K30 i K30 Pro, a także na serii smartfonów Redmi 7 i Redmi 8. Dopiero potem na aktualizację mogą liczyć posiadacze urządzenia z serii Redmi 6 czy takich smartfonów jak Redmi Y2, Redmi S2 itp. Myślę, że teraz cały ten proces powinien przebiegać całkiem sprawnie i nie trzeba będzie bardzo długo czekać na swoją kolej. Pamiętajmy jednak o tym, że w pierwszej kolejności to te nowsze i mocniejsze urządzenia dostaną aktualizację, dopiero potem przyjdzie pora na niszowe modele.

Czekacie na MIUI 12? Która funkcja z tej wersji modyfikacji Androida podoba Wam się najbardziej? Ja osobiście z niecierpliwością czekam na MIUI 12 na mojego Mi MIX 2S.

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!