Nowa wersja aplikacji Play24, oznaczona numerem 6.0, wprowadza nie tylko odświeżony i nowoczesny design, ale także całkowicie przebudowane menu oraz zupełnie nowe funkcje. Przyjrzyjmy się jej bliżej!

Play24 jeszcze przyjaźniejsze dla użytkownika

Czym jest aplikacja Play24? Jest to narzędzie do prostego zarządzania kontem i usługami dla osób, które korzystają z oferty fioletowego operatora. Aktualizacja przyniosła nam ujednolicone ekrany, a boczne menu zostało przeniesione na dolną krawędź. Zabieg ten ma poprawić nie tylko estetykę, ale także wygodę użytkowania. Usprawnieniem ma być opcja automatycznego uzupełniania kodów z wiadomości SMS, które niezbędne są do zmian na koncie wykonywanych przez osoby korzystające z aplikacji.

Nad nową wersją aplikacji pracowaliśmy przez ostatnie pół roku w blisko 60-osobowym zespole ekspertów. Na co dzień w Play24 obsługujemy ponad 4 mln klientów, którym chcemy oferować najlepsze doświadczenie użytkownika i zapewnić sprawną samoobsługę z poziomu ich telefonu

– powiedziała Katarzyna Wiśnios – Play24 Product Manager.

Nie spoczywamy na laurach i już teraz pracujemy nad kolejnymi funkcjami – w tym między innymi nad możliwością kontaktu z obsługą klienta z aplikacji bez konieczności uwierzytelnienia na infolinii. To, jak i inne usprawnienia, oddamy w ręce naszych użytkowników jeszcze przed wakacjami

– dodała.

Co więcej dostęp do aplikacji Play24 od teraz możliwy jest poprzez wpisanie jedynie numeru telefonu. Oczywiście nie zabrakło możliwości zarządzania pozostałymi numerami przypisanymi do tego samego konta. Klienci korzystający z ofert abonamentowych mogą na bieżąco kontrolować status swoich faktur oraz dodatkowych kosztów w danym okresie rozliczeniowym. W momencie gdy umowa będzie się kończyć w aplikacji Play24 pojawi się nowa oferta operatora dostosowana do potrzeb i wymagań danego użytkownika.

Play nie zapomniało także o usprawnieniach dla osób korzystających z numerów na kartę. Teraz w bardzo szybki i prosty sposób możemy sprawdzić stan konta, ilość pozostałych gigabajtów, minut czy SMS-ów. Co więcej nowa wersja aplikacji Play24 umożliwia doładowanie środków przy pomocy Apple Pay, Google Pay czy blik. Wszystko po to aby użytkownikom korzystało się z aplikacji jeszcze wygodniej.

Korzystacie z aplikacji Play24? Co myślicie o jej nowej wersji? Zapraszamy do dyskusji!