Strona główna Aktualności Oficjalna zapowiedź Vivo Nex 2 już w sieci! Smartfon zadebiutuje jeszcze w...

Oficjalna zapowiedź Vivo Nex 2 już w sieci! Smartfon zadebiutuje jeszcze w tym roku

-

Ostatnie dni listopada przyniosły nam nowe plotki oraz zdjęcia mające przedstawiać rzeczywisty wygląd drugiej generacji Vivo NEX. Teraz chiński producent oficjalnie zapowiedział premierę urządzenia!

Wszystko stanie się jasne 11 grudnia

To właśnie wtedy zadebiutuje tytułowe urządzenie. Vivo NEX 2 może pojawić się na rynku pod nazwą Vivo NEX Dual Screen.  Powód takiej nazwy jest oczywisty – smartfon ten otrzyma nie tylko frontowy ekran, ale także drugi wyświetlacz umiejscowiony na pleckach urządzenia. Podobne urządzenie pokazała już wcześniej Nubia, ale to telefon Vivo ma być jeszcze doskonalszy. Do czego będzie on wykorzystywany? Przede wszystkim do wykonywania zdjęć typu selfie. Nowość chińskiego producenta nie będzie posiadać ani jednego aparatu przedniego. Z tyłu zostaną umiejscowione aż trzy oczka, które mają zaskoczyć wszystkim jakością fotografii. Oczywiście nie zabraknie slidera stającego się nowym trendem wśród chińskich producentów.

vivo nex 2 plakat (1)

Vivo NEX 2 otrzyma także pierścień LED (lunar ring), który będzie służyć przede wszystkim do informowania użytkownika o przychodzących powiadomieniach. Informacje te wcześniej były jedynie plotkami, ale animowane plakaty tylko potwierdziły te doniesienia. Sercem nowości producenta z Państwa Środka będzie Snapdragon 845. Nadal jest to najmocniejszy procesor w portfolio Qualcomma, ale początek przyszłego roku przyniesie nam premierę zupełnie nowej jednostki, a co za tym idzie Vivo NEX 2 może, przynajmniej w kwestii wydajności, pozostać w tyle za nowościami innych firm.

vivo nex 2 plakat (3)

Smartfon dołączy do grona telefonów wyposażonych w 10GB RAMu czyli Xiaomi Mi MIX 3 oraz Black Shark Helo. Pełna specyfikacja Vivo NEX 2 nie jest jeszcze znana. Miejmy nadzieję, że przed oficjalną prezentacją poznamy więcej szczegółów na jego temat. Jedno trzeba przyznać – firma Vivo tworzy jedne z najciekawszych urządzeń na rynku. Smartfony te wyróżniają się na tle konkurencji nie tylko wyglądem, ale także zastosowanymi autorskimi rozwiązaniami. Na tą chwilę ciężko stwierdzić czy telefon trafi do sprzedaży poza samymi Chinami. Najprawdopodobniej nie opuści on Państwa Środka, ale wszystko może się zdarzyć!

vivo nex 2 plakat (2)

Co myślicie o Vivo NEX 2? Czekacie na premierę urządzenia? Czy drugi ekran na pleckach telefonu to waszym zdaniem dobry pomysł? Zapraszamy do dyskusji!
Kolejny artykuł znajdziesz poniżej