OkazjoWTOREK z Huawei – kup router za ułamek ceny!

Huawei WS318n

Przyszła pora na kolejny OkazjoWTOREK. Jest to cykliczna promocja od Huawei, gdzie, jak sama nazwa wskazuje, co wtorek otrzymujemy nową promocję. W ubiegłym tygodniu były to słuchawki bezprzewodowe. Tym razem postawiono na zupełnie inny sprzęt, a jest nim router.

Huawei WS318n za grosze!

No, może nie za grosze, a za złotówki. Już dzisiaj, 8 grudnia, od godziny 9:00 do 21:00, 150 sztuk routera Huawei WS318n będzie dostępne w świetnej promocji. Za 9 zł możemy sprawić sobie właśnie to urządzenie sieciowe, za które normalnie przyszłoby nam zapłacić 79 zł. Jest to obniżka aż o ponad 88%! Myślę, że to naprawdę dobra cena jak na taki sprzęt. Trzeba będzie się z pewnością spieszyć, ponieważ jedynie 150 sztuk tego routera będzie w tej okazyjnej cenie. Kto by nie chciał routera za dosłownie 9 zł? Za tyle możemy kupić patchcord kat. 6 o długości 1 metr, a co dopiero router?

Huawei WS318n

Warto przeczytać: Huawei Developer Conference Polska 2020 za nami! Co przedstawił deweloperom chiński gigant?

Co cechuje Huawei WS318n? Prosty i minimalistyczny design, który z pewnością wpasuje się w każdy wystrój wnętrza. Nie będzie on zaburzał wyglądu naszego mieszkania. Pracuje na częstotliwości 2.4 GHz (802.11 b/g/n) i zapewnia przepustowość na poziomie 300 Mb/s. Dwie anteny zewnętrzne powinny zapewnić całkiem niezły sygnał w niewielkim mieszkaniu. Posiada jeden port WAN oraz dwa porty LAN, a ich przepustowość wynosi 100 Mb/s (10/100Base-TX). Z pewnością wiele osób będzie teraz narzekać, że nie ma on portów z przesyłem danych na poziomie 1 Gb/s, ale pamiętajmy, ile ten router kosztuje. Do czego może on nam się przydać? Nawet jeżeli nie użyjemy go jako router główny, to świetnie się sprawdzi w roli tzw. repeatera. Przedłuży on sygnał Wi-Fi z naszego głównego urządzenia sieciowego, a to zapewni lepszy sygnał w naszym miejscu zamieszkania. Narzekacie, tak samo jak ja, że w pewnych miejscach w domu nie ma sygnału? Huawei WS318n może rozwiązać Wasz problem i wydacie na to tylko 9 zł. Polujcie na niego w sklepie huawei.pl.

Myślę, że naprawdę warto zainteresować się tą ofertą. Będziecie
próbowali go kupić? Dajcie znać w komentarzach!

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!