OkazjoWTOREK z Huawei – zgarnij tanio słuchawki FreeBuds 3!

OkazjoWTOREK Huawei FreeBuds 3

Black Friday i Cyber Monday już za nami. Udało Wam się upolować coś ciekawego? Może te dwa dni wyprzedaży to było dla Was za mało? Huawei ma dla nas OkazjoWTOREK!

Huawei FreeBuds 3 za mniej niż pół ceny?

Dokładnie tak jest! Już dzisiaj Huawei przygotował dla nas świetną promocje, OkazjoWTOREK. Właśnie dziś, 1 grudnia, od godziny 9:00 do 21:00 macie okazję kupić tanio słuchawki bezprzewodowe Huawei FreeBuds 3. Ich normalna cena wynosi 549 zł, zaś dzisiaj 100 sztuk tych słuchawek w kolorze białym będzie dostępnych za 199 zł. To obniżka o ponad połowę ceny! To bardzo dobra okazja na zakup słuchawek bezprzewodowych. Jeśli macie jeszcze trochę oszczędności po poprzednich wyprzedażach, lub nie udało Wam się znaleźć nic ciekawego na nich, to może Was zainteresować.

Huawei FreeBuds 3

Zobacz także: Huawei Sound dostępny w Polsce!

Co wyróżnia słuchawki Huawei FreeBuds 3? Posiadają one dynamiczny przetwornik o średnicy 14.2 mm. Aby zagwarantować jak najmniejszą ilość zakłóceń z Waszego otoczenia, mamy tu do dyspozycji funkcje inteligentnego redukowania szumów. Sterowanie nimi odbywa się poprzez dotykowe funkcje, a więc wystarczy np. lekko je dotknąć, by zapauzować muzykę. Z naszym telefonem łączą się poprzez Bluetooth 5.1, a czas pracy tych słuchawek zapewnia do 4 godzin ciągłego słuchania muzyki bez potrzeby ich ładowania. Samo etui posiada akumulator o pojemności 410 mAh pozwala na naładowanie ich 5 razy. Ładowanie tego etui odbywać się może tradycyjnie, po kablu, poprzez USB typu C, ale także bezprzewodowo. W tej cenie to rzadkość, o ile w ogóle takie istnieją. Jeśli jesteście nimi zainteresowani, wyczekujcie godziny 9:00 na stronie sklepu Huawei.

Co sądzicie o tej promocji? Będziecie polować na te słuchawki?

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!