Okulary oraz słuchawki od Huawei. Najnowsze produkty już w Polsce.

Okulary oraz słuchawki od Huawei. Najnowsze produkty już w Polsce.

Huawei coraz bardziej poszerza swoje portfolio produktów, dostępnych na terenie naszego kraju. Dziś do sklepów oficjalnie trafiły dwa, niedostępne wcześniej akcesoria – okulary, oraz słuchawki. Jak prezentują się ceny produktów oraz ich specyfikacja?

FreeBuds Studio

Nauszne słuchawki chińskiego producenta to nowość wsród jego dotychczasowej gamy. Pierwsze podejście do tego typu urządzenia prezentuje się naprawdę obiecująco. Ze strony technicznej bazują one na zasięgu bluetooth 360°, opierając się o dwu antenową konstrukcje, która będzie mniej podatna na wszelkiego rodzaju zakłócenia. Huawei FreeBuds Studio umożliwia także połączenie z dwoma urządzeniami jednocześnie, bez konieczności rozłączania słuchawek i ponownego ich łączenia. 

Słuchawki wyposażone są również w intuicyjne sterowanie za pomocą gestów – na przykład przeciągnięcie palcem w górę lub w dół po nauszniku zwiększa lub zmniejsza głośność, a dwukrotne dotknięcie słuchawki – wstrzymuje lub wznawia muzykę, a także pozwala odbierać lub kończyć rozmowy. Po pełnym naładowaniu baterii, pozwolą nam na odtwarzanie muzyki i używania aktywnej redukcji szumów, przez 20 godzin, co jest naprawdę dobrym wynikiem. Producenta zapewnia również, że słuchawki dostarczą nam bardzo wysokiej jakości dźwięk, a ANC pozwoli na skutecznie odcięcie się od otaczających nas hałasów. Do dyspozycji dostaniemy również tryb “świadomość”, który pozwoli użytkownikowi prowadzić rozmowy bez konieczności zdejmowania słuchawek dzięki nowemu, sześciomikrofonowemu systemowi.

Okulary oraz słuchawki od Huawei. Najnowsze produkty już w Polsce.

Gentle Monster Eyewear II 

Inteligentne okulary Gentle Monster Eyewear II, to następca modelu, który nie pojawił się na naszym rynku. Ramki mają wbudowane głośniki oraz mikrofony, dzięki którym bez problemu posłuchamy muzyki w ruchu, czy odbierzemy nadchodzące połączenie. Co ciekawe możliwość usłyszenia przez postronne osoby prowadzonej przy użyciu okularów rozmowy jest ograniczona, nawet w cichym otoczeniu, dzięki czemu prywatność mamy zapewnioną.

Okulary obsługują nowe funkcje wykrywania gestów. Aby odtworzyć następny lub poprzedni utwór, a także regulować głośność, wystarczy wykonać kilka przeciągnięć po lewym zauszniku, bez potrzeby wyjmowania telefonu. W sytuacji, gdy użytkownik zdjął okulary, muzyka automatycznie się zatrzyma i powróci, jeżeli użytkownik ponownie założy je w ciągu trzech minut. Nowa generacja inteligentnych okularów wyposażona jest w baterię, która pozwala odtwarzać muzykę przez 5 godzin bez przerwy na jednym ładowaniu, co zapewnia nam spory czas odtwarzania multimediów w biegu.

Okulary oraz słuchawki od Huawei. Najnowsze produkty już w Polsce.

Cena i dostępność

Nowe słuchawki nauszne dostępne będą od 20 do 30 listopada w ofercie premierowej za 999 zł i do tego w zestawie z opaską sportową Huawei Band 4. Sprzedaż regularna rozpocznie się 1 grudnia i wtedy słuchawki będą dostępne w cenie 1399 zł. Huawei FreeBuds Studio dostępne są w dwóch kolorach – czarnym i złotym

Oferta premierowa na okulary potrwa od 20 do 30 listopada i w tym czasie będzie można je kupić w za 999 zł. Sprzedaż regularna rozpocznie się 1 grudnia i wtedy cena będzie wynosić 1399 zł. Okulary dostępne są w wersji przeciwsłonecznej, w kolorze czarnym.

Co sądzicie o nowych produktach w portfolio Huawei? Dajcie znać w komentarzach!

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!