One Netbook pracuje nad mini laptopem z procesorem Intel Core 10. generacji

One Netbook pracuje nad mini laptopem z procesorem Intel Core 10. generacji

One Netbook to chiński producent laptopów niewielkich rozmiarów. Jak się okazuje, ich przyszły produkt może działać w oparciu o procesor Intel Core 10. generacji.

Mini laptop od One Netbook o wielkiej mocy

One Netbook to chińska firma produkująca laptopy. Te sprzęty nie są jednak takie zwykłe, bowiem charakteryzują je niewielkie rozmiary. Dzięki temu taki netbook idealnie zmieści sie nie tylko w plecaku, ale również w torbie czy nawet w większej kieszeni.

Warto przeczytać: Ubuntu 19.10 pozwoli na wykorzystanie systemu plików ZFS

Póki co nie znamy zbyt wielu szczegółów na temat ich przyszłego produktu. Prawdopodobnie będzie to laptop konwertowalny, którego ekran będziemy mogli przekręcić o 360 stopni. Nazwa też nie jest do końca znana – możliwe, że będzie to One Mix X lub One Netbook X. Jego największą zaletą ma być procesor Intel Core 10. generacji, co sprawi, że pomimo swoich niewielkich rozmiarów, netbook zaoferuje naprawdę sporo mocy obliczeniowych. Firma powiadomiła nas, że w ciągu przyszłych trzech miesięcy rozpoczną się beta testy tego laptopa, natomiast kupić go będziemy mogli dopiero w końcówce 2019 bądź dopiero w 2020 roku.

One Netbook pracuje nad mini laptopem z procesorem Intel Core 10. generacji

Przyznam szczerze, że bardzo zainteresował mnie ten sprzęt i może się on okazać całkiem dobrym, codziennym towarzyszem studenta. Mało tego, model ten zaoferuje całkiem spore moce obliczeniowe, dzięki czemu, po podpięciu do większego monitora, może robić za komputer stacjonarny. Myślę, że powinienem go przetestować :).

Do czego przydałby się Wam taki mini laptop? Dajcie znać w komentarzu.

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!