Strona główna Aktualności OnePlus 7 na oficjalnych renderach prasowych. Notch jest już pewniakiem!

OnePlus 7 na oficjalnych renderach prasowych. Notch jest już pewniakiem!

-

OnePlus 7 Pro pojawił się na renderach prasowych już kilka dni temu. Teraz przyszedł czas na tańszy wariant flagowca producenta z Państwa Środka. Wygląd OnePlus 7 przestał być jakąkolwiek tajemnicą!

Wysuwany aparat nie dla OnePlus 7

To, że OnePlus 7 Pro otrzyma wysuwany aparat zostało już potwierdzone przez samego producenta jakiś czas temu. Chińska firma skupiła się jednak przede wszystkim na informowaniu fanów marki o droższym wariancie nadchodzącego urządzenia, a co za tym idzie tańszy model pozostał w jego cieniu. Biorąc pod uwagę ostatni teledysk piosenkarki Neha Bhasin, który pojawił się w programie OnePlus Playback wiele osób było wręcz pewnych, że OP 7 podobnie jak OP 7 Pro trafi na rynek z wysuwanym modułem skrywającym aparat do zdjęć typu selfie. Teraz jednak firma OnePlus rozwiała wszelkie wątpliwości.

Tak naprawdę OnePlus 7 praktycznie niczym, w kwestii wyglądu, nie będzie różnić się od swojego poprzednika. Na froncie nadal znajdziemy wcięcie przypominające kroplę wody i niewielkie ramki. Delikatne zmiany stylistyczne możemy dostrzec na pleckach. Dioda doświetlająca LED znajduję się teraz w jednym obrysie z dwoma aparatami tylnymi, a zamiast napisu „Designed by OnePlus” producent zdecydował się na umiejscowienie tam nazwy firmy. Zaprezentowane rendery prasowe zdradzają nam jeszcze jeden, ale myślę, że dla wielu użytkowników niezwykle istotny szczegół – OnePlus 7 trafi na rynek bez złącza słuchawkowego. Tym samym aby korzystać z tradycyjnych słuchawek przewodowych trzeba będzie użyć przejściówki znajdującej się w zestawie.

Zobacz też: Nowe informacje o OnePlus 7 i OnePlus 7 Pro. Głośniki stereo, pamięć UFS 3.0 i wyświetlacz z HDR10+!

Nowe informacje o OnePlus 7 i OnePlus 7 Pro. Głośniki stereo, pamięć UFS 3.0 i wyświetlacz z HDR10+!

W sieci pojawiły się także pierwsze zdjęcia prezentujące szkła mające chronić ekran nadchodzącego flagowca chińskiego producenta. Doskonale na nich widzimy jaki kształt będzie miało wcięcie w górnej części ekranu. Biorąc pod uwagę ostatnie doniesienia na temat OP 7 ciężko urządzenie to nazwać rewolucyjnym. Jest to ewolucja OP 6T, a dopiero model z „Pro” w nazwie będzie czymś wyjątkowo ciekawym i interesującym.

Co myślicie o tak wyglądającym OnePlus 7? Czy waszym zdaniem model ten zdobędzie prawdziwą popularność? A może warto będzie dołożyć do wersji Pro? Zapraszamy do dyskusji!

Źródłowinfuture.de

Kolejny artykuł znajdziesz poniżej