Strona główna Aktualności Nowe informacje o OnePlus 7 i OnePlus 7 Pro. Głośniki stereo, pamięć...

Nowe informacje o OnePlus 7 i OnePlus 7 Pro. Głośniki stereo, pamięć UFS 3.0 i wyświetlacz z HDR10+!

-

Do premiery OnePlus 7 i OnePlus 7 Pro zostało jeszcze kilka dni. Chiński producent powoli zdradza kolejne informacje dotyczące specyfikacji obu urządzeń. Wszystko wskazuje na to, że tegoroczne flagowce będą najbardziej dopracowanymi i rewolucyjnymi smartfonami w portfolio firmy.

UFS 3.0, głośniki stereo i HDR10+ czyli jest na co czekać!

Oczywiście to OnePlus 7 Pro będzie tym urządzeniem, które cechować się będzie lepszą specyfikacją i nowszymi rozwiązaniami. Zacznijmy zatem od tego modelu i nowych informacji na jego temat. Pete Lau, CEO firmy OnePlus, opublikował na swoim oficjalnym koncie w serwisie Twitter post mówiący o wykorzystaniu pamięci UFS 3.0 w OnePlus 7 Pro. Nowy typ pamięci miał w pierwszej kolejności pojawić się w Samsungu Galaxy Fold, ale jak doskonale wiemy ten przez liczne problemy z wyświetlaczem trafi do sprzedaży dopiero za jakiś czas. Tym samym to właśnie mocniejsza wersja flagowca chińskiego producenta będzie pierwszym na świecie smartfonem z UFS 3.0. Według CEO firmy znacząco ma poprawić to szybkość przesyłu plików. Patrząc na poniższą tabelę jest na co czekać.

ufs 3.0Warto przeczytać: Wiemy skąd wzięła się wysoka cena OnePlus 7 Pro. Wszystkiemu winny będzie najlepszy wyświetlacz na rynku!

To jednak nie jedyna informacja dotycząca OnePlus 7 Pro. Już wcześniej pisaliśmy o ekranie wykorzystanym w tym urządzeniu. Częstotliwość odświeżania na poziomie 90 Hz oraz rozdzielczość QHD+ przy ekranie typu AMOLED mogą robić wręcz piorunujące wrażenie. Teraz jednak w sieci pojawiły się informacje o wsparciu technologii jaką jest HDR10+. Tym samym OnePlus 7 Pro może otrzymać najlepszy wyświetlacz na rynku.

Zobacz też: Prasowe rendery dwóch kolorów OnePlus 7 Pro pojawiły się w sieci

Nadal mało by zainteresować się zakupem flagowca chińskiego producenta? OnePlus 7 i OnePlus 7 Pro będą pierwszymi w historii firmy smartfonami posiadającymi głośniki stereo. Oczywiście urządzenia te będą droższe niż poprzednie modele, ale do wzrostu cen flagowców firmy powoli nas przyzwyczajają. Premiera OP 7 i OP 7 Pro zaplanowana jest na 14 maja. Ciężko powiedzieć czy chiński producent przygotował jakiegoś asa w rękawie, którym będzie mógł nas zaskoczyć. Miejmy nadzieję, że tak się stanie. Ogrom informacji, które pojawiają się w sieci przed prezentacją jest wręcz oszałamiający, a pamiętajmy o tym, że większość z nich pochodzi bezpośrednio od firmy OnePlus. Pozostaje nam czekać na premierę!

Co myślicie o najnowszych informacjach dotyczących OnePlus 7 i OnePlus 7 Pro? Zapraszamy do dyskusji!

Kolejny artykuł znajdziesz poniżej