Strona główna Producenci OnePlus OnePlus 7T Pro McLaren Edition trafi na rynek. Czy będzie się wyróżniać?

OnePlus 7T Pro McLaren Edition trafi na rynek. Czy będzie się wyróżniać?

-

Premiera OnePlus 7T Pro odbędzie się już jutro. Na chwilę przed oficjalną prezentacją chiński producent zaczyna ujawniać kolejne szczegóły dotyczące tego urządzenia. Teraz do sieci trafiły informacje o limitowanej wersji stworzonej przy współpracy z firmą McLaren. Co wiemy na jej temat?

OnePlus 7T Pro McLaren Edition

Oczywiście to nie pierwszy smartfon będący owocem współpracy firm McLaren oraz OnePlus. Rok temu widzieliśmy OP 6T McLaren Edition i smartfon ten wywoływał naprawdę sporo emocji. Podobnie może być z nadchodzącym urządzeniem producenta z Państwa Środka. Najpierw w sieci pojawiło się zdjęcie pudełka, w którym zamknięty będzie limitowany smartfon, a następnie na oficjalnym profilu OnePlus w serwisie Twitter pojawiła się krótka zapowiedź, która w oczywisty sposób nawiązuje właśnie do McLarena.

Zobacz także: OnePlus 7T Pro na nowych renderach. Premiera już za 2 dni!

OnePlus 7T Pro McLaren Edition powinien otrzymać nie tylko specjalne pudełko, ale także szereg akcesoriów. Akcesoria te będą częścią zestawu i nie będzie dało się ich kupić poza nim. Co ze specyfikacją? Oczywiście ta musi być typowa. Tym samym za wydajność odpowiedzialny będzie Qualcomm Snapdragon 855 Plus. Jednostka ta w połączeniu z nawet 12 GB RAM-u powinna sprostać wymaganiom dosłownie każdego z użytkowników. Na pliki zostanie przeznaczone 256 GB pamięci wewnętrznej. Na pleckach mamy znaleźć trzy aparaty. Główny będzie cechować się rozdzielczością 48 Mpix, a dodatkowe 16 Mpix oraz 8 Mpix. Oczywiście firma OnePlus nie zrezygnuje z wysuwanej kamery do zdjęć typu selfie znanej już z OP 7. Na froncie zostanie umiejscowiony ekran AMOLED o przekątnej 6,67 cala i rozdzielczości 2K+.

oneplus 7t pro

Smartfon ma trafić na rynek z Androidem 10 oraz nakładką Oxygen OS w najnowszej wersji. Bardzo możliwe, że zobaczymy także specjalne tapety czy motywy, które pojawią się jedynie w OnePlus 7T Pro McLaren Edition. Cena oczywiście nadal pozostaje tajemnicą, ale bez wątpienia będzie to najdroższy smartfon tego producenta w tym roku.

Czekacie na premierę OnePlus 7T Pro? Co myślicie o limitowych wydaniach smartfonów? Zapraszamy do dyskusji w komentarzach!

Kolejny artykuł znajdziesz poniżej