OnePlus 7T jest już dla nas praktycznie bez tajemnic. Znamy już nawet jego wygląd!

OnePlus 7T logo

OnePlus 7T oraz 7T Pro to smartfony, o których jest chyba teraz najgłośniej. Wiele osób czeka na ich premierę, która odbędzie się na początku przyszłego miesiąca w Londynie. Jeden z CEO firmy OnePlus na swoim Twitterze przedstawił nam właśnie wygląd jednego z nich!

Wydaje mi się, że już któryś producent coś takiego planuje…

Pamiętacie mój wpis sprzed jakiegoś czasu o nadchodzących smartfonach z serii Mate 30 od Huawei? Jeśli tak, to pewnie kojarzycie moje porównanie wyglądu jego plecków do starych aparatów cyfrowych. No właśnie, tu się zatrzymajmy. Wiecie kto jeszcze zamierza coś podobnego zastosować w swoim smartfonie? Zgadza się! Ujrzymy to w OnePlus 7T, a myślę, że najprawdopodobniej też w OnePlus 7T Pro. Na razie jednak pewne jest to, że ten nieco uboższy model będzie wyglądał w ten sposób. Skąd to wiemy? Otóż od Pete Lau, CEO firmy OnePlus, który to przedstawił nam jego wygląd na Twitterze. A oto i on!

Warto przeczytać: Użytkownicy OnePlus 7 i 7 Pro już teraz mogą się cieszyć nowym Androidem!

Potwierdza się tym samym to, że będzie on miał trzy aparaty z tyłu. Wcześniej było to jedynie plotką, choć całkiem wiarygodną. Zatem jestem już praktycznie pewien w 100%, że to, co tutaj możecie przeczytać na temat specyfikacji tych smartfonów, to prawda. Warto zauważyć też to, że producent zastosuje tutaj matowe szkło na pleckach. To, moim zdaniem, wygląda bardzo ładnie i chyba nie palcuje się tak szybko, jak tradycyjne szklane plecki, jakie znane nam są z takich smartfonów jak chociażby mój Xiaomi Mi MIX 2S. Pomijając jednak to, że pomysł ten nie jest oryginalny, to wygląda to ciekawie. Podoba mi się to, przynajmniej nie będzie to kolejne urządzenie wyglądające na pierwszy rzut oka jak milion innych smartfonów. Jeszcze ten piękny gradientowy kolor, ahhh… Wygląda to według mnie naprawdę świetnie!

OnePlus 7 to naprawdę poprawny flagowiec. Czy jednak warto go kupić? [RECENZJA]

Jak Wam się podoba takie rozwiązanie? Szykujecie się na zakup tego smartfonu? Może to właśnie Was zachęca do jego kupna?

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!