OnePlus Buds Pro oficjalnie! Mamy ANC i konkurencyjną cenę!

OnePlus Buds Pro
(fot. OnePlus)

Dzisiejsza konferencja OnePlusa dotyczyła nie tylko smartfona Nord 2 5G, ale również flagowych słuchawek TWS. OnePlus Buds Pro cechują się technologią aktywnej redukcji szumów i konkurencyjną ceną. Jesteście zaciekawieni?

Słuchawki OnePlus Buds Pro już są!

Na dzisiejszej konferencji chiński producent zaprezentował również swoje podejście do flagowych słuchawek TWS (prawdziwie bezprzewodowych). OnePlus Buds Pro mają oferować wszystko to, co najlepsze w tej branży. Co więc znajdziemy na pokładzie?

Oczywiście należy zacząć od ANC, czyli aktywnej redukcji szumów. Dobre działanie tej funkcji mają zapewnić mikrofony, których w każdej słuchawce znajdziemy aż 3. Producent deklaruje filtrowanie hałasu aż do 40 dB, co jest wysoką wartością – zwłaszcza jak na sprzęt typu TWS. Ponadto słuchawki same mają dostosowywać moc redukcji dźwięków, a także zaoferują tryb redukowania szumu wiatru, co uważam za niezwykle ważne.

OnePlus Buds Pro to również obecność OnePlus Audio ID, czyli starannie skalibrowanego profilu dźwiękowego, który dostosowuje się do czułości dźwięku użytkownika. Mało tego, sprzęt oferuje także duże, 11-milimetrowe przetworniki dynamiczne z obsługą Dolby Atmos.

Nowe słuchawki OnePlusa mają zapewnić bardzo długi czas pracy na baterii – aż do 38 godzin (licząc z etui ładującym). Co ważne, krótkie, 10-minutowe ładowanie ma zapewnić aż 10 godzin odsłuchu. Zasługą tego jest obecność technologii Warp Charge z obsługą szybkiego ładowania. Co ważne, nie zabrakło ładowania bezprzewodowego Qi. Słuchawki połączymy ze źródłem za pomocą nowoczesnego Bluetooth 5.2. Firma chwali się, że opóźnienie dźwięku to zaledwie 94 ms w trybie Pro Gaming.

OnePlus Buds Pro
(fot. OnePlus)

OnePlus Buds Pro – cena

W pierwszej kolejności słuchawki OnePlus Buds Pro będą dostępne w przedsprzedaży na stronie OnePlusa już 18 sierpnia. Przedsprzedaż potrwa do północy 24 sierpnia. Cena? Nie najgorsza, bowiem 679 złotych (149 EUR). Regularna sprzedaż rozpocznie się 25 sierpnia.

Źródło: Informacja prasowa

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!