OnePlus dał ciała z aktualizacją. OxygenOS 11 dla niektórych modeli wstrzymany

oneplus 7t pro mclaren edition

Zaledwie 2 tygodnie temu OnePlus wypuścił aktualizację OxygenOS 11 z Androidem 11 dla niektórych modeli, a już teraz została ona wstrzymana przez ogrom błędów, które uniemożliwiały użytkownikom korzystanie ze swoich smartfonów.

Aktualizacja OxygenOS 11 dla OnePlus 7, 7 Pro, 7T i 7T Pro wstrzymana

22 marca 2021 po długim oczekiwaniu użytkowników OnePlus rozpoczął aktualizację swoich flagowców z 2019 roku – OnePlus 7, OnePlus 7 Pro, OnePlus 7T oraz OnePlus 7T Pro. Niestety, stabilna wersja OxygenOS 11 była na tyle niestabilna, że od razu użytkownicy zaczęli się skarżyć na jej działanie. Teraz okazuje się, że problemy są na tyle poważne, że producent postanowił wstrzymać procedurę aktualizacji, aż do naprawienia najpoważniejszych błędów.

OnePlus dał ciała z aktualizacją. OxygenOS 11 dla niektórych modeli wstrzymany

Na oficjalnym forum społecznościowym OnePlus wątek dotyczący aktualizacji i powiązanych z nią problemów jest dość długi – ma ponad 300 stron i ciągle rośnie. Z tego też powodu producent zapewne postanowił wstrzymać udostępnianie aktualizacji systemu kolejnym użytkownikom i przystąpił do intensywnej pracy nad poprawkami.

Jeden z użytkowników OnePlus postanowił nawet zapytać na supporcie, co się dzieje i dostał informację, że programiści już pracują nad rozwiązaniem problemów, a aktualizacja wróci, gdy tylko będzie bardziej stabilna. Patrząc na skalę problemu stawiam, że może to być już za kilka dni, gdyż są użytkownicy, którzy skarżą się na naprawdę uciążliwe błędy.

A jak u Was? Aktualizowaliście swój telefon?

Źródło: gizchina.it

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!