OnePlus kocha Pac-Mana! Pojawi się specjalna edycja Norda 2

OnePlus Nord 2 Pac man
(fot. Max Jambor)

OnePlus nie zapomniał o Nordzie 2, co udowodnił nie tylko ostatnio opisywaną aktualizacją, ale również swoimi planami wypuszczenia nowego urządzenia. jak domyślacie się po tytule, prawdopodobnie będzie to OnePlus Nord2 5G Pac-Man Edition.

OnePlus Nord2 5G Pac-Man Edition już w drodze

OnePlus ma już doświadczenie w wydawaniu edycji specjalnych swoich urządzeń – chociażby jakiś czas temu mieliśmy OnePlusa 7T Pro McLaren Edition. Teraz natomiast odsłony specjalnej doczeka się Nord2 5G, ale nie będzie to motyw związany z samochodami, a kultową grą.

Oczywiście chodzi tutaj o Pac-Mana, w którego zapewne wielu z Was grało. W takim motywie utrzymana ma zostać nowa edycja OnePlusa Nord2 5G. Przede wszystkim możemy dostać nowy motyw graficzny, w tym specjalną animację odblokowywania telefonu czytnikiem linii papilarnych.

oneplus pac-man

Szczegóły graficzne zauważymy również na ekranie Always on Display. Co ciekawe, w galerii ma pojawi się specjalna naklejka, która zostanie odblokowana po 256 minutach ładowania technologią Warp Charge. Nowe elementy graficzne znajdziemy także w kalkulatorze.

Niestety, nie wiemy kiedy pojawi się specjalna wersja OnePlusa Nord2 5G. Prawdopodobnie jednak stanie się to w miarę niedługo, póki jeszcze ten sprzęt jest całkiem “świeżym” telefonem.

Źródło: XDA, @MaxJmb

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!