OnePlus Lite Z zadebiutuje już w lipcu!

OnePlus Lite Z zadebiutuje już w lipcu!

Do tej pory w sieci pojawiały się dwie nazwy nowego średniaka chińskiego producenta. Teraz już wiemy, że zarówno OnePlus Z jak i OnePlus Nord były jedynie plotkami, a nowość trafi na rynek pod nazwą OnePlus Lite Z. Firma powoli ujawnia nam kolejne informacje na temat tego sprzętu!

Czym będzie OnePlus Lite Z?

Oficjalne konto OnePlus w serwisie Instagram opublikowało relację, która tak naprawdę miała poinformować fanów marki o utworzeniu zupełnie nowego profilu. Profilu, który ma dotyczyć właśnie nadchodzącego średniaka chińskiego producenta. Z tego też powodu poznaliśmy jego nazwę. Co więcej znajdujący się poniżej post zawierający informację zapisaną alfabetem Morse’a zdradza nam informację na temat przybliżonej daty premiery tego sprzętu. OnePlus Lite Z, bo pod taką nazwą trafi na rynek nadchodząca nowość producenta z Państwa Środka, zostanie zaprezentowana światu już w lipcu tego roku. Na dokładną datę musimy poczekać jeszcze chwilę.

https://www.instagram.com/p/CBx0uA1HlG0/

Według wcześniejszych informacji nowy średniak firmy OnePlus może być wyceniony na 299 dolarów (ok. 1180 zł). Bez wątpienia jeśli cena ta zostanie oficjalnie potwierdzona to smartfon ten może okazać się prawdziwym hitem sprzedażowym. W OnePlus Lite Z za wydajność powinien być odpowiedzialny Qualcomm Snapdragon 765. Jednostka ta w połączeniu z 6 GB RAM-u powinna zapewnić wydajność mogącą sprostać oczekiwaniom większości użytkowników. Na froncie mamy znaleźć wyświetlacz S-AMOLED o przekątnej 6,55 cala, rozdzielczości FullHD+ oraz odświeżaniu na poziomie 90 Hz.

Zobacz także: Od teraz możesz zainstalować Ubuntu Touch na niemalże każdym smartfonie z Androidem!

OnePlus może chcieć zaskoczyć także w kwestii jakości zdjęć. Na pleckach powinny znaleźć się trzy aparaty. Głównym będzie bez wątpienia matryca 64 Mpix, a dodatkowymi obiektywy 16 Mpix (najprawdopodobniej szerokokątny) oraz 2 Mpix o nieznanym zastosowaniu. Nie zabraknie także baterii o pojemności 4300 mAh ze wsparciem szybkiego ładowania o mocy 30 W. Pozostaje nam czekać na kolejne informacje na ten temat!

Co myślicie o OnePlus Lite Z? Czekacie na premierę tego sprzętu? Zapraszamy do dyskusji w komentarzach!

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!