OnePlus może pracować nad własnymi słuchawkami TWS

OnePlus może pracować nad własnymi słuchawkami TWS

Bez wątpienia całkowicie bezprzewodowe słuchawki cieszą się ogromną popularnością i tak naprawdę coraz to więcej użytkowników dostrzega ich wygodę i uniwersalność. Z tego też powodu większość producentów ma w swojej ofercie tego typu sprzęty. Już niedługo swoje urządzenie może zaprezentować światu także OnePlus!

Słuchawki TWS OnePlus mogą w końcu stać się rzeczywistością

Tak naprawdę o słuchawkach firmy OnePlus nieposiadających jakichkolwiek przewodów słyszymy od dłuższego czasu. Wprawdzie na rynek trafiły Bullets Wireless, ale nadal obie dokanałówki są potwierdzone pojedynczym kabelkiem. Wszystko wskazuje na to, że teraz sytuacja się zmieni. W sieci pojawiła się grafika, która ma zdradzać nam wygląd nadchodzącej nowości producenta z Państwa Środka. Co ciekawe nie będą to słuchawki dokanałowe, a douszne. Sam nie jestem fanem tego rozwiązania, ale jestem świadomy tego, że sporej liczbie użytkowników może przypaść to do gustu.

Jednocześnie urządzenie to tak naprawdę wygląda bardzo podobnie do AirPodsów firmy Apple. Wprawdzie trudne byłoby stworzenie czegoś, co będzie znacząco wyróżniało się wyglądem od konkurencji, ale nadal liczę na to, że OnePlus zadba chociaż o ciekawe etui będące także bankiem energii. Kiedy mogłaby odbyć się premiera słuchawek TWS producenta z Państwa Środka? Według plotek najprawdopodobniej konferencja, na której zobaczymy ten sprzęt odbędzie się już w lipcu tego roku.

Zobacz także: OnePlus 7T wraz z aktualizacją beta OxygenOS otrzymuje nowe tryby w aplikacji aparatu

Oczywiście informacje te nie zostały w jakikolwiek sposób potwierdzone przez samego producenta. Niemniej jednak jeśli OnePlus chce faktycznie nawiązać walkę z konkurencją to prędzej czy później musi wprowadzić na rynek własne słuchawki TWS, bo właśnie tego chcą sami użytkownicy i fani marki. Miejmy nadzieję, że już niedługo chińska firma postanowi ujawnić jakiekolwiek informacje na ten temat!

Na zdjęciu głównym znajduje się OnePlus 8, którego recenzję znajdziecie tutaj.

Czekacie na premierę słuchawek TWS firmy OnePlus? Czego oczekujecie po tym urządzeniu? Zapraszamy do dyskusji w komentarzach!

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!